Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Psychologies - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Psychologies

Psychologies Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Psychologies adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Psychologies Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Psychologies

Şehir Yaşam Dergisi

Daha iyi bir yaşam için

Büyük değişimlerin hızla yaşandığı hareketli bir çağda yaşıyoruz. Yeniliklere ayak uydurmaya çalışmak yeni uyum becerileri geliştirmeyi gerektiriyor. Daha önce karşılaşmadığımız sorunlara çözüm yolları aramak, yeni stratejiler geliştirmek zorunda kalıyoruz. Bu da zaman zaman kaygı verici olabiliyor.

Diğer yandan büyük bir armağanla karşılaşıyoruz. Tüm bu değişim kendimize dönmemizi ve daha anlamlı bir hayat arayışına girmemizi sağlıyor. Çünkü en derinde mutluluğun para, iş, statü gibi dış kaynaklarla değil, kendimizle ilgili olduğunu biliyoruz. O yüzden hayatın her alanında kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Daha samimi ilişkiler kurmak istiyoruz, ailemizi önemsiyoruz, çocuklarımıza daha iyi eğitim vermek istiyoruz, güçlü sosyal bağlar yaratmaya çalışıyoruz, tatmin eden başarılar hedefliyoruz, uzun ve sağlıklı bir hayat sürmeyi hayal ediyoruz. Yaşadığımız dönem tüm bu isteklerimiz için bize binlerce farklı seçenek sunduğu için şanslıyız. Ama tüm bu olanaklar arasında asıl soru, kendimiz için iyi olanı nasıl bulacağımız.

İşte Psychologies burada devreye giriyor. Kendinizi tanımanızı, sınırsız fırsatlar arasında diğerlerinin seçtiğini değil, size iyi gelecek olanı seçmenizi sağlıyor. Kendi yaşam motivasyonunuzu bulup, sizin için anlamlı olana yönelmenize yardımcı oluyor. Seçeneksiz kaldığınızı hissettiğinizde ve ne yapacağınızı bilemediğinizde size yeni bakış açıları sunuyor. Koşulları değiştirmeniz, esneklik kazanmanız için ipuçları veriyor. Zihinsel, ruhsal ve bedensel olarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak bilgiler paylaşıyor. Başkalarını anlayarak ikili ilişkilerinizi, aile ilişkilerinizi ve tüm sosyal ilişkilerinizi daha içten yaşamanız için kapılar açıyor. Yaşadığımız çağın getirdiklerine farkındalıkla yaklaşmamızı sağlıyor.

Psikolojinin farklı alanlarından gelen bilgileri, güncel yaklaşımları, görüşleri, hayat deneyimlerini harmanlayarak ve süzerek pratik, dinamik ve keyifli bir içerikle size sunuyor.

Psychologies dergisinin Türkiye’deki ilk sayısıyla kendimizi tanıma yolunda ilk adımları atıyoruz. Yaşam motivasyonumuzun kaynağını bulmak ve güçlü olduğumuz alanları belirlemek hayallerimizi gerçekleştirmeye giden yolda arzu ettiğimiz seçimleri yapmamız için bize güç verir. Seçimlerimizi bilinçli yaptığımız, sorumluluğunu alarak yaşadığımız bir hayat daha mutlu olduğumuz bir hayat demektir. Böylece yaşadığımız andan keyif aldığımız, yaratıcı ve üretken olduğumuz, çevremize de ilham verdiğimiz bir hayat sürebiliriz.

Hayatın her alanına temas eden ve bütünüyle hayattan, sizden bahseden bir dergi Psychologies. O yüzden bizimle iletişime geçebilir, internet sitemizden ve sosyal ağlardan düşünce ve deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Deniz Çakmakkaya

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Psychologies Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017