Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Random - Kadın Moda Kataloğu
Ana Sayfa > Random

Random Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Random adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Random Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Random

Kadın Moda Kataloğu

Random, 21. yüzyılın geniş mozaik kültürlü yapısında beslenen, yeni akımlarla kendini zenginleştiren, yaratıcı, müşteri odaklı bir premium markadır. Random, tasarım odaklı metropol kadının beklenti ve ihtiyaçlarından doğmuştur. Modern ve şehirli kadının metropoldeki dinamizminden ilham alarak günümüz modasına yeni stiller yansıtmaktadır.

Random, günümüzün çabuk tüketilen modanın esiri olmayan, kendi modasını yaratan şehirli kadının tercihidir. Random kadını, özgür, kendine güvenen, tasarım beklentisi yüksek, kendi tarzını yaratan, trendleri takip eden, lider, yaratıcı ve modern bir karaktere sahiptir.

Random mağazalarının concepti, çalışan iş kadınının yaşadığı yoğun iş ortamının olumsuz etkilerini azaltmak, hayattan ve yaşamdan alabileceği mutlulukları ve ayrıntıları keşfetmesini sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Random markasının temel amacı; tasarladığı koleksiyonla metropol kadınına gelecek kaygısı ya da geçmiş pişmanlıklarının olmadığı tamamen var olan "an" ve "haz"ların mutlak güzelliklerini yaşamasını hissettirmektir.
Random; AKBAŞ HOLDİNG'in tescilli markasıdır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Fall/Winter 2011
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Random Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017