Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Runner's World - Spor Dergisi
Ana Sayfa > Runner's World

Runner's World Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Runner's World adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Runner's World Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Runner's World

Spor Dergisi

En Sevdiğimiz Mevsim

Havalar koşu için mükemmel ve her hafta farklı bir yarış organizasyonu var. Bir koşucu daha ne ister?


Üç aylık aranın ardından sonbahar sayımızla karşınızdayız. Bu ay kapağımızda konuk ettiğimiz Mehmet Çetin’le sohbet ederken lafı açıldı ve koşucular için en güzel mevsimin sonbahar olduğuna karar verdik. Yazın bitişi ne kadar moral bozsa da, kavurucu sıcakların bitişi kış iyice bastırana kadar koşucular için en ideal koşu ortamını sunuyor. Buna, düzenlenen çok sayıda koşu organizasyonunu da eklersek, sonbahar koşucular için gerçek bir bayram niteliğinde.

Bu sonbaharda, artık birer klasiğe dönüşen yarışların yanı sıra, koşuseverlerle ilk defa buluşacak olan pek çok koşu yarışı olacak. Tabii yarış sayısının artması koşucu sayısındaki artışın da bir işareti. Şu an bu satırları okuyan birçok koşucu bu mevsim farklı mesafelerde en iyi zamanını yapmak için mücadele edecek, belki de ilk yarı maraton ya da maraton tecrübesini yaşayacak. Biz de ekip olarak size bu konuda rehber olabilecek bir sayı hazırlamaya çalıştık. Antrenman planlarından beslenme taktiklerine, koşucular için besleyici tariflerinden performansınızı destekleyecek ayakkabı rehberine, size yardımcı olacağını umduğumuz çok sayıda bilgi ilerleyen sayfalarda sizi bekliyor.

Eğer ihtiyacınız olan biraz motivasyonsa, yine doğru yerdesiniz. Geride bıraktığımız Rio Olimpiyatları’nın en unutulmaz koşucu hikâyeleri, ülkemize bronz madalya kazandıran Yasmani Copello Escobar röportajı ve amatör sporculardan ilham veren öyküler de içeride. Umarız beğenerek okursunuz ve faydalanırsınız. Biz yılbaşına doğru kış sayımızla ve yepyeni bir içerikle karşınızda olacağız.

O zamana kadar kendinize iyi bakın.

Fatih Büyükbayrak

  • Arşiv Sayısı : 9
  • Son Sayı : Sonbahar 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Runner's World Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016