Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Runner's World - Spor Dergisi
Ana Sayfa > Runner's World

Runner's World Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Runner's World adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Runner's World Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Runner's World

Spor Dergisi

YENİ YILA HIZLI GİRİN
Kış mevsimini en iyi şekilde geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şey bu sayıda.


Koşucuların büyük çoğunluğunun en sevmediği mevsim kıştır. Yağışlar, soğuk hava, geri alınmayan saatler nedeniyle bir türlü aydınlanmayan gün ve yarış organizasyonlarına verilen ara, bunda en önemli faktörler kuşkusuz. Ama gerçek koşucular, bunların hiçbirinin onları durdurmayacağını bilenlerdir. Biz de koşu tutkunlarının bu mevsimi en iyi şekilde geçirmesi için size rehberlik edecek bir sayı hazırlamaya çalıştık. Kışın yaptığınız koşulardan maksimum verim almanız için bilmeniz gereken birçok faydalı bilgi ilerleyen sayfalarda.

Kış mevsiminde koşu organizasyonlarının azaldığı doğru. Ama inanın göz açıp kapayıncaya kadar ilkbahar gelecek ve kendimizi yine her hafta sonu bir yarışın olduğu zamanlarda bulacağız. Bu yüzden kış mevsimini en iyi şekilde geçirmek önemli. 2017’de katılacağınız yarışlarda vücudunuzun sizi yarı yolda bırakmaması için, bu dönemde verimli şekilde antrenman yapmak ve beslenmek hayati önem taşıyor. Bunu yapanlar ilkbaharda faydasını fazlasıyla görecek.

Bir Runner’s World okuru olarak siz zaten bir adım öndesiniz; elinizde daha hızlı forma girmenizi sağlayacak beslenme tüyoları ve tarifler yer alıyor. Özellikle size ihtiyacınız olan enerjiyi fazlasıyla verecek olan pizza konumuzu okumadan geçmeyin. Dahası, antrenman tüyolarımızla kaslarınızı güçlendirecek, esnekliğinizi artıracak ve vücudunuzu sakatlıklardan koruyacaksınız. Her hava koşulunda maksimum performans göstermenize yardımcı olacak ayakkabı ve kıyafet seçenekleri de var. Emrah Bayraktar ile triatlon sohbeti, yarış takvimi, müzik dinleyerek koşmak hakkında bilimin bize söyledikleri ve düzenli olarak koşmanın bizi nasıl daha iyi bir insan yaptığını anlatan özel dosyamız, sizleri bekleyen diğer konu başlıkları. Keyifle okuyacağınızı ve faydalanacağınızı umut ediyoruz. Yeni yıla sağlam bir giriş yaparak 2017’nin en iyi yılınız olması için biz elimizden geleni yaptık, artık sıra sizde. Biz ilkbaharda yepyeni konularla yine karşınızda olacağız.

Keyifli bir kış geçirmeniz dileğiyle,

Fatih Büyükbayrak

  • Arşiv Sayısı : 11
  • Son Sayı : İlkbahar 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Runner's World Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017