Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Rvc-İst Magazin - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Rvc-İst Magazin

Rvc-İst Magazin Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Rvc-İst Magazin adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Rvc-İst Magazin Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Rvc-İst Magazin

Sektörel Dergisi

SODEX fuarlarinin kurucusu Dünya Fuar Yapim Ltd. Sti.'nin sektörel dergisi "RVC-IST Magazin" yayin hayatina ilk adimini atti. Dünya Fuar Yapim Ltd. Sti. organizasyonunu yaptigi basarili fuarlarin ardindan, simdi de "RVC-IST Magazin" dergisi ile yayincilik alaninda sektöre hizmet ediyor. Isitma, Sogutma, Klima, Havalandirma, Yalitim, Pompa, Vana, Tesisat, Su Aritma ve Günes Enerjisi Sistemleri sektörlerine destek olmak amaciyla yayin hayatina baslayan "RVC-IST Magazin" ile Dünya Fuar Yapim Ltd. Şti., 25 yillik fuarcilik hizmetleri deneyimlerini yayin dünyasina tasiyor. Zengin bir içerikle, Türkiye'de ve Dünya'da yeni is ortamlari olusturmak amaciyla yayin hayatina baslayan "RVC-IST Magazin", Türkiye Sektörel Yayimciligi'na yeni bir soluk, yeni bir heyecan getirdi.

Zengin Içerik, Noter Onayli 11 Bin 500 Baski, Gerçek Dagitim

Sektör gündemleri, ürün haberleri, teknik yazi ve makaleler, dünyada yasanan gelismeler ve piyasa analizleri... "RVC-IST Magazin", zengin içerigi, estetik mizanpaji, yüksek baski kalitesi, gerçek dagitim rakamlari ile farkini hemen hissettirdi. Sadece ISK-SODEX 2008'de 131'i yabanci olmak üzere toplam 801 katilimciyi, 78.243 ziyaretçi ile bulusturan Dünya Fuar Yapim Ltd. Sti.'nin "RVC-IST Magazin" ile amaci, tüm ISK-SODEX ziyaretçilerine ulasmak. Birinci sayisinda noter onayli olarak 11 bin 500 adet olarak basilip dagitilan "RVC-IST Magazin"in gelecek yillardaki tiraj hedefi 40 bin baski….

"RVC-IST Magazin" okuyun. Sektörünüzde neler oluyor haberiniz olsun. Reklamlarinizla okuyucularin da sizden haberi olsun.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Şubat 2009
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Rvc-İst Magazin Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017