Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Sabit Fikir - Kültür Sanat Dergisi
Ana Sayfa > Sabit Fikir

Sabit Fikir Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Sabit Fikir adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Sabit Fikir Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Sabit Fikir

Kültür Sanat Dergisi

SabitFikir, Türkiye'nin en büyük online kitapçısı Idefix'e bağlı faaliyet gösteren bir güncel edebiyat dergisi. Henüz iki yaşındaki derginin, bugün edebiyat dünyasının nabzını tutan en önemli birkaç yayından biri olduğuna şüphe yok. Üstelik sadece edebiyatla kalmıyor SabitFikir'in ilgi alanları, Türkiye'nin kültürel gündeminde yer alan hemen her konuyu bu renkli ve genç derginin sayfalarında bulabilirsiniz. Elbette edebi bir çerçeveden!

Bu dergide, en ciddi ve anlaşılmaz sandığınız konuları dahi eğlenceli ama güvenilir dilden okuyacaksınız. İsmini çok iyi tanıdığınız yazarlarla da karşılaşacaksınız, ilk yazıları SabitFikir'de yayımlanan ve burada meşhur olan isimlerle de. Tüm bu metinsel güzellikler yetmiyormuş gibi, SabitFikir'in rengarenk sayfalarında karşınıza genç çizerlere ait göz alıcı illüstrasyonlar çıkacak.

Daha fazla geç kalmayın!

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Mart 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Sabit Fikir Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017