Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Sac İşleme - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Sac İşleme

Sac İşleme Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Sac İşleme adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Sac İşleme Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Sac İşleme

Sektörel Dergisi

Traj
Dergi: 3.000 Adet + Cd 5000 Adet

İçerik
Sac İşleme sektörü ile yan sanayi alanındaki teknolojileri, gelişimleri, sektörler ilgili haber ve ürünleri, gelişen trendleri konu alan yayınlar, bilimsel makaleler, izlenim, araştırma ve röportajlar.

Amaç
Türkiye'deki Sac İşleme sektörü ile yan sanayi içerisinde iletişimi sağlamak, sektördeki geliştirmeleri duyurmak, firmaların tanıtımlarını ve duyurularını yapmak.

Hedef Kitle
Makine ve Yedek Parça, Beyaz Eşya, Elektrik -Elektronik ve Otomasyon, Otomotiv Yan sanayii, İş ve İnşaat Makinaları, Plastik Ambalaj ve Gıda Sanayii imalat sektörlerinde hizmet veren kuruluşların imalat sorumluları, satın alma bölümlerindeki yetkili kişileri, AR-GE departmanlarının yöneticiler.

Dağıtım
Sac İşleme Rehberi Dergisi ve CD'si, Türkiye genelinde okurlarına, Özel Kamu Posta Dağıtım kuruluşları ile ulaştırılmaktadır. K.K.T.C ve Yurtdışına PTT ile gönderim yapılmaktadır. Yurtiçinde düzenlenen ihtisas fuarlarında ilgililere kartvizit karşılığında ücretsiz verilmektedir.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010/3
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Sac İşleme Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017