Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Şah Bazaar - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Şah Bazaar

Şah Bazaar Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Şah Bazaar adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Şah Bazaar Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Şah Bazaar

Şehir Yaşam Dergisi

Antalya'nın ilk alışveriş ve yaşam dergisi…

Şah Bazaar, hem erkekleri, hem bayanları ilgilendiren moda, sağlık, güzellik, estetik, tekstil, yaşam, alışveriş ve iş dünyası ile ilgili bir çok konunun yanı sıra yaşamın ayrıntılarını paylaşan, edinilen bilgileri aktaran ve herkesin yaşam yorumundan bir parça yakalayabildiği, beğeniyle takip edilen 27x38 cm. (Tabloid Boy) ebadında kuşe kağıda basılan bir alışveriş ve yaşam dergisidir.

Antalya'nın kültür-sanat, kent ve iş yaşamı, moda, sağlık, estetik, magazin haberleri ve cemiyet hayatına dair pek çok detayın yer bulduğu bir şehir yayınıdır. Konular arasında; her ay ünlü isimlerle ve seçkin firma sahipleri ile bilgilendirici röportajların yanı sıra keyifle okunan pratik bilgiler, dünyanın en lüksleri, son teknoloji haberleri, mekân ve belde tanıtımları da büyük ilgi çekmektedir.

Tüm Akdeniz Bölgesinde Yay-sat aracılığıyla bayii ve marketlere, seçkin kitap evlerine,VIP listesi dahil üst düzey yetkililere, iş adamlarına, banka müdürlerine imza karşılığı kurye aracılığıyla teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra Antalya'daki seçkin cafeler, kuaför salonları, özel klinikler, önemli restoranlar ve büyük otellerin lobilerine ücretsiz olarak gönderilen dergimizin baskı tirajı 6.000 adettir.

  • Arşiv Sayısı : 15
  • Son Sayı : Şubat 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Şah Bazaar Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017