Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Şamdan Plus - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Şamdan Plus

Şamdan Plus Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Şamdan Plus adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Şamdan Plus Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Şamdan Plus

Şehir Yaşam Dergisi

YARDIM MELEKLERİ GEÇEN HAFTA YİNE İŞBAŞINDAYDI

Cemiyet hayatının yardım melekleri boş durmuyor. Geçen haftaya, ÇABA Derneği’nin Zorlu PSM’deki gecesi damga vurdu. Ünlü sanatçılarla ses getiren gecelere imza atan ÇABA’cılar, bu kez de Zülfi Livaneli’nin 50. sanat yılının kutlandığı bir gece organize etti. Ünlü şarkıcıların da sahne aldığı ve bütün geliri derneğe aktarılan geceye, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri akın etti. Hem ÇABA Derneği’ne destek olmak hem de müzik dolu bir gece yaşamak için geceye katılan ünlü isimler geceden çok mutlu ayrıldı.

Er-Do-Der (Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği) de geçen hafta yeni projelerini anlatmak ve derneğe gelir sağlamak üzere Hotel Les Ottomans’daki Park Şamdan’da bir davet gerçekleştirdi. Er Do-Der Yönetim Kurulu Başkanı Canan Göztepe’nin ev sahipliğindeki davette birçok ünlü isim bir araya geldi.

Derneklerin geceleriyle başladık, şehirdeki diğer davetlerle devam edelim. Haldun Dormen’in üçüncü kez sahneye koyduğu ‘Şahane Zügürtler’, geçen hafta Muhsin Ertuğrul Sahnesi’ndeki bir galayla seyirciyle buluştu. Galaya, cemiyet hayatından isimler de büyük ilgi gösterdi. Oyunu çok beğenen davetliler, oyuncuları ve Haldun Dormen’i ayakta alkışladı.

Gc markasının Pelin Kaya ev sahipliğinde Nişantaşı Nopa’da düzenlediği parti de ilgi gören davetlerden biriydi. Cemiyet ve sanat hayatından birçok ünlü ismin katıldığı partide, markanın yeni koleksiyonu da görücüye çıktı.

İstanbul’da geçen hafta, cemiyet ve sanat hayatına yönelik yeni bir spor merkezi açıldı. S.E.T.S Levent adlı merkezin açılısı ünlü isimleri buluşturdu.

Geçen hafta İstanbul dışında da ünlüleri bir araya getiren etkinlikler oldu. BKAP’ın (Başarılı İş Kadınları Platformu), Ankara’da düzenlediği Alışveriş ve Eğlence Şenliği bunlardan biriydi. JW Marriott Otel’in ev sahipliğinde gerçekleşen şenliğe, Ankara’nın elitlerinin yanı sıra İstanbul’dan giden ünlü isimler de katıldı. Şenlikten elde edilen gelir, Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’ne (NEYAD) bağışlandı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de anlamlı bir defile oldu. Merit Turizm Grubu sponsorluğunda ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı himayesinde gerçekleştirilen ve Vural Gökçaylı’nın koleksiyonunun sunulduğu defileden elde edilen gelir, Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağışlandı. Yardım defilesi için cemiyet hayatından birçok ünlü isim Kıbrıs’a akın etti.

Biliyorsunuz, beklenmedik şekilde Donald Trump ABD Başkanı oldu. Bu yüzden bir Trump dosyası hazırladık. İlginizi çekecek bilgilerle dolu olan dosyamızı okumanızı tavsiye ediyor ve son olarak da röportajımızdan söz etmek istiyorum.

Adını dünyaya duyuran mücevher markası Bee Goddess’ın yaratıcısı Ece Şirin ve sıra dışı aksesuarlarıyla olduğu kadar, tasarladığı aksesuarlarla da adından söz ettiren nişanlısı Cemil Dinçmen, Şamdan Plus’a konuk oldu. Bizi evlerinde ağırlayan ünlü çiftin, haklarında merak edilen soruları cevaplandırdığı röportajı da mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Haftaya görüşmek üzere...

Hoşçakalın

Bülent Cankurt

  • Arşiv Sayısı : 48
  • Son Sayı : 30 Kasım 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Haftalık

Şamdan Plus Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016