Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Şamdan Plus - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Şamdan Plus

Şamdan Plus Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Şamdan Plus adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Şamdan Plus Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Şamdan Plus

Şehir Yaşam Dergisi

HAYATINIZA SAHİP ÇIKMAK İÇİN SOKAĞA ÇIKIN

Bu hafta dergimizdeki bir yenilikle başlamak istiyorum. Her hafta değil ama ayda bir geniş bir moda dosyası hazırlayacağız. İçinde, moda dünyasından ilginç, renkli ve bilgilendirici haberlerin yer aldığı ve bolca fotoğrafın bulunduğu dosyamızı, alanında en iyi isimlerden biri olan Gülen Yelmen hazırlayacak. Harpers Bazaar Dergisi Genel Yayın Yönetmeni olan Gülen Yelmen, bu sayıdanbbaşlayarak her ay moda tutkunlarının ilgisini çekecek haberleriyle Samdan Plus’ta sizinle buluşacak. Gülen Yelmen, ilk dosyada, 2016-17 haute couture koleksiyonlarını inceleyip öne çıkan ve en giyilebilir tasarımları seçti. ‘2016 best dressed listesi’, ‘Bu isimlere dikkat’, ‘Modern megastarlar’, ‘Süper modeller’ ve ‘Cool kızlar’ baslıklı haber ve fotoğrafların da yer aldığı ‘Gülen Yelmen ile Moda’ dosyamızı okumadan geçemeyeceksiniz.

Moda demişken, moda dünyasının iki ünlü ismini bir araya getirip hem güzel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdik hem de onlarla keyifli bir söyleşi yaptık. Sözünü ettiğim isimler; ünlü modacı Hakan Akkaya ile ünlü model Özge Ulusoy... Ulusoy, Hakan Akkaya’nın New York için hazırladığı koleksiyonundan kıyafetlerle objektifimizin karşısına geçti. Akkaya, hem New York macerasını hem de yeni projelerini anlatırken Ulusoy da hakkında merak edilen sorulara cevap verdi.

Modayla devam edelim; İngiliz Kraliyet Ailesi’nin en çok dikkat çeken isimlerinden Kate Middleton 35. yasını doldurdu. En iyi giyinen asillerden biri olan Cambridge Düşesi’nin 35. yasında 35 farklı stilini bir araya getirdik. Düşesin en sık 35 stilini bakalım siz de beğenecek misiniz?

Şimdi de renkli bir dosyamızdan söze edeceğim ki bu dosyamızı da ilgiyle okuyacağınızdan şüphem yok. Dosyada, son yıllarda adeta trend haline gelen evlenmeden çocuk sahibi olup sonra nikah masasına oturanları mercek altına aldık. Meğer ‘önce bebek, sonra nikah’ yolunu seçen ne çok isim varmış, görünce siz de şaşıracaksınız.

Sosyal hayatımıza müdahale etmeye çalışan terör örgütlerine en güzel cevabın sokağa çıkıp normal hayatımızı sürdürmenin olacağını her fırsatta belirtiyorum. işte bununla ilgili geçen hafta çok anlamlı bir girişim oldu. Türk halkının yaşam standartlarını, değerlerini, kültürünü ve alışkanlıklarını hedef alan olaylara karşı sivil toplum hareketi başlatıldı. İş, cemiyet, sanat ve spor dünyasından ünlü isimler kısa videolarla, ‘Hayatına sahip çık’ sloganıyla insanları sokağa, yemeye, içmeye, eğlenmeye, gezmeye, maça, kısacası hayata davet etti. Girişimin Feriye Palace’taki bilgilendirme toplantısı birçok ünlü ismi bir araya getirdi. Siz de hayatınıza sahip çıkın...

Geçen hafta hayatına sahip çıkıp davet veren, açılış yapan kişiler ve kurumlar vardı. Onların etkinliklerine giden birçok insan da... Her üzücü olayın ardından hayat kesintiye uğruyor ama uğratmamak lazım, onun için davet yapanları da davete gidenleri de gönülden destekliyorum.

Son olarak Azade Balkaner’in düğününü de takip edip, en renkli fotoğrafları sayfalarımıza taşıdığımızı belirtip bu hafta da veda ediyorum.

Haftaya görüşmek üzere...

Hoşçakalın

Bülent Cankurt

  • Arşiv Sayısı : 55
  • Son Sayı : 18 Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Haftalık

Şamdan Plus Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017