Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Şamdan Plus - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Şamdan Plus

Şamdan Plus Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Şamdan Plus adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Şamdan Plus Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Şamdan Plus

Şehir Yaşam Dergisi

GEÇEN HAFTAYA YENİ KOLEKSİYON TANITIM DAVETLERİ DAMGA VURDU

Cemiyet hayatı geçen haftaya, merhum Sakıp Sabancı’yı ölüm yıldönümünde anarak basladı. Renkli kisiliğiyle herkesin sevgisini kazanan ünlü işadamı Sakıp Sabancı, ölüm yıldönümünde adına verilen ödül töreniyle anıldı. Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülü ve Anma Töreni, Sabancı Center’da gerçekleşti. Sabancı Ailesi ve Sabancı Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen ödül töreni ve anma gecesinde, Sakıp Sabancı’nın is ve cemiyet hayatından sevenleri bir araya geldi. Gecenin açılış konuşması yapan Güler Sabancı, Jüri Özel Ödülü’nü de verdi.

Geçen hafta birçok ürün ve koleksiyon tanıtım daveti gerçekleşti. Önce sosyal sorumluluk için çıkarılan ürün davetinden söz edeyim. Parıltı Göremeyen Çocuklara Destek Derneği, Aromaterapi Uzmanı Dr. Aslı Yazıcıoğlu desteğiyle görme engelli çocukların tasarladığı ‘Parıltı’ isimli oda kokusunu Beymen Home Zorlu Center’da düzenlenen lansman ile tanıttı. Dernek üyeleri ve yardımseverler davette bir araya geldi.

Moda tutkunu elitler de Armani’nin Nişantaşı mağazasındaki yeni koleksiyon davetinde buluştu. Markanın ilkbahar- yaz koleksiyonlarının tanıtıldığı davette, Sah Yaycı ve Ahu Yağtu da stil ve yasama dair bir sohbet gerçekleştirdi.

Sebnem Çapa’nın markası Chez- Bo’nun, geleneksel yeni koleksiyon tanıtım daveti de geçen hafta oldu. Şebnem Hanım’ın Çukurcuma’daki butiğinde düzenlediği tanıtım daveti her zamanki gibi cemiyet ve moda dünyasından ünlü isimlerin akınına uğradı.

Geçen haftaki yeni koleksiyon davetlerinden birini de adL markası gerçekleştirdi. adL’nin stil danışmanı Mert Aslan ile işbirliğiyle hazırladığı Night Zoom Styled By Mert Aslan 2017 ˜lkbahar- Yaz Koleksiyonu, Mert Aslan ve adL tasarım direktörü Zehra Isık’ın ev sahipliğindeki davetle moda tutkunlarının beğenisine sunuldu.

Anadolu yakasının ilk alışveriş merkezi Capitol, mimari renovasyondan geçtikten sonra hem yeni yüzünü tanıtmak hem de ‘Trendler Sergisi’nin açılısı için geçen hafta bir davet verdi. Birçok ünlü davetlinin katıldığı gecede, moda, seyahat, gastronomi, sağlıklı yasam, lüks, güzellik trendlerini mercek altına alan sergi büyük ilgi gördü.

Kültür mirasımızın gelecek nesillere aktarılması amacı ile kurulan EPOS 7 Derneği, A’jia Hotel’de Ergin ˜nan ile birlikte ‘Dünya Sanat Günü’nü kutladı. Kutlamaya, dernek üyeleri ve Ergin İnan’ın yanı sıra birçok sanat tutkunu ünlü isim de katıldı.

Çağla Şikel’in Youtube kanalının açılısı daveti de haftanın öne çıkanları arasındaydı.

Röportaj sayfamızın konuğu ise ünlü yapımcı Fatih Aksoy’un esi Ayşenur Aksoy... Stil danışmanı olarak birçok önemli projeye imza atan Ayşenur Hanım ile hem isini hem de özel yasamını konuştuk.

Bu hafta bir de wedding ekimiz var. Bu özel ekimizde, evlilik hazırlığında olanlar için gelinlikten düğün pastasına, damatlık ve aksesuarlarından özel balayı adreslerine kadar evlilikle ilgili her türlü bilgilendirici konu yer alıyor.

Haftaya görüşmek üzere...

Hoşçakalın

Bülent Cankurt

  • Arşiv Sayısı : 68
  • Son Sayı : 9 Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Haftalık

Şamdan Plus Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017