Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Şamdan Plus - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Şamdan Plus

Şamdan Plus Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Şamdan Plus adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Şamdan Plus Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Şamdan Plus

Şehir Yaşam Dergisi

MERAKLA BEKLENEN MODA HAFTALARI NEW YORK’TA BAŞLADI

Moda başkentlerinde gerçeklesen ve moda tutkunlarının merakla beklediği moda haftaları New York’ta start aldı. Dünyanın en ünlü modacılarının katıldığı New York Moda Haftası’nda, 2017 sonbahar-kış koleksiyonları görücüye çıktı. Top modellerin görev aldığı defileler yine büyük ilgi gördü. Bu yıl New York Moda Haftası’nda, ilk kez bir Türk tasarımcı (Hakkan Akkaya) resmi takvimde yer alıp koleksiyonunu tanıttı. Akkaya’nın defilesi ve tasarımları çok beğenildi.

New Moda Haftası’nı tüm detaylarıyla sayfalarımızda bulabileceğini belirtip röportajımıza geçmek istiyorum. Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel’in esi Zeynep Demirel röportaj sayfamıza konuk oldu. Eski Belçika Güzeli olan Zeynep Hanım ile yeni kurduğu Youtube kanalını, izleyicileriyle neler paylaştığını, modayla ilişkisini ve tabii özel yasamını konuştuk. Üç aylık hamile olan Zeynep Hanım, hamilelik heyecanını da ilk kez Şamdan Plus ile paylaştı.

Bu hafta davetlere, Sabah Gazetesi’nin etkinliğiyle başlamak istiyorum. Sabah Gazetesi, yaklaşık bir yıldır devam eden ‘Kültür Sanat Buluşmaları’ kapsamında geçen hafta da kültür sanat temsilcilerini, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ile bir araya getirdi. Sabah Gazetesi yöneticileri ve yazarlarının ev sahipliği yaptığı buluşmaya, Görgün Taner, Ali Güreli, Levent Çalıkoğlu, Özalp Birol, Murat Abbas, Filiz Ova, Suat Sözen, Aybala Simsek, Kumru Eren, Ayşegül Coşkun, Derya Ergüç, Nazan Ceylan, İnci Aksoy, Özge Ersoy gibi kültür sanat kurumlarının temsilcileri katıldı.

Geçen hafta yine yardım etkinleri vardı ve her zamanki gibi büyük destek gördü. ÇEV öncülüğünde başlayan ‘Forte 24 Genç Yetenek’ projesine kaynak sağlamak için Zorlu PSM ev sahipliğinde bir konser düzenlendi. Ünlü oyuncu Halit Ergenç ve Zuhal Olcay’ın da genç yeteneklerle birlikte sahne aldığı konser, is, cemiyet ve sanat hayatından ünlü isimleri bir araya getirdi.

Diadermine, Watson’s ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın birlikte gerçekleştirdiği ‘Kadınlar ve Gençler Güçlensin, Destek Sensin’ adlı sosyal projenin tanıtıldığı davete de ilgi çok büyük oldu. Cemiyet hayatının yardımsever ünlüleri davete katılıp projeye destek verdi.

UNICEF’in yardım yemeği de haf-tanın ilgi gören davetleri arasındaydı. UNICEF’in, Türkiye’de yürütülen programlarına destek sağlamak amacıyla Sunset’te düzenlenen öğle yemeğine, cemiyet hayatından ünlü simalar katılarak çocuklar için ‘umut’ oldu.

Rezan Has Müzesi’ndeki ‘Cevher ve Zanaat: Kapalıçarşı Kuyumculuğunun İzinde’ isimle serginin açılısı da birçok ünlü ismi buluşturdu. Kapalıçarşı’daki kuyumculuk geleneğini yansıtan serginin açılış davetine, müzeye adını veren Rezan Has da katıldı.

Sarsılmaz Silah Sanayi’nin patroniçesi Ala Sarsılmaz geçen hafta evlendi. Ala Hanım, evinde mütevazı bir nikah töreniyle Kayalar Holding’in ortağı İsmail Kaya ile hayatını birleştirdi. Çiftin nikah sahitliğini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve onun ağabeyi Hasan Gülbaran yaptı.

Son olarak Forbes Türkiye’nin etkinliği hakkında bilgi vereyim. Forbes Türkiye’nin yayımladığı, resim piyasasını ölçümleyen ‘Sanat Raporu’ geçen hafta bir etkinlikle açıklandı. Ferko İnşaat’ın sponsor olduğu, Shagri-La Bosphorus Hotel’de düzenlenen etkinlikte, sanat konulu bir panel de gerçekleştirildi. Etkinliğe, iş, cemiyet ve sanat hayatından ünlü isimler katıldı.

Haftaya görüşmek üzere...
Hoşçakalın

Bülent Cankurt

  • Arşiv Sayısı : 64
  • Son Sayı : 22 Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Haftalık

Şamdan Plus Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017