Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
SDN Magazin - ShiftDelete.Net - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > SDN Magazin - ShiftDelete.Net

SDN Magazin - ShiftDelete.Net Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj SDN Magazin - ShiftDelete.Net adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

SDN Magazin - ShiftDelete.Net Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

SDN Magazin - ShiftDelete.Net

Teknoloji Bilişim Dergisi

Teknoloji dünyasının nabzını elinde tutan SDN Magazin, haftalık olarak ücretsiz yayınlanıyor. İçeriğinde Donanım'dan Mobil'e, Ev Elektroniği'nden Oyunlara, Yazılım'dan İnternet Teknolojileri'ne kadar birçok farklı kategoride, güncel ve merak edilen konuları bulabileceğiniz SDN Magazin, her biri alanında profesyonel ShiftDelete.Net editörleri tarafından hazırlanıyor.

Özel dosya konularıyla zenginleştirilen online dergide her hafta, Güncel PC Rehberi, ADSL Fiyatları ve Mobil İnternet Fiyatları da yer alıyor. Adım adım program tanıtımları ve detaylı oyun incelemeleriyle de okurlarını en doğru şekilde yönlendirmeyi amaçlayan SDN Magazin, 1 yılı aşkın süredir yayın hayatını sürdürüyor.

  • Arşiv Sayısı : 19
  • Son Sayı : Aralık 2010/1
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Haftalık

SDN Magazin - ShiftDelete.Net Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017