Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Şemsiye - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Şemsiye

Şemsiye Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Şemsiye adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Şemsiye Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Şemsiye

Sektörel Dergisi

Sel ve dolu tehdit ediyor...

DÜNYADA iklimin değiştiğine yaşadığımız olaylarla şahitlik ediyoruz. Yaz günü dolu yağıyor, kışın yağmur yağmıyor... Kadıköy’ün merkezinde hortum oluşuyor... Ben doğma büyüme İstanbullu olarak böyle bir sel, böyle bir dolu, böyle bir hortum olayını İstanbul'da yaşamadım. 55 yaşındayım, o kadar yaşlı değilim ama bu yaşıma kadar böyle bir afete denk gelmedim. Öncelikle İstanbul halkına geçmiş olsun demek isterim. Bir daha olmamasını arzu ederim. Ama dokuz gün aralıkla iki facianın yaşanmış olması, sonrasında da benzer olayların yaşanacağına işaret ediyor.

Sigorta şirketlerine uyku yok

Sigorta, beklenmeyen felaketlerde devreye giren bir sistem. İstanbul’da meydana gelen sel ve dolu olaylarında da bu yaşandı. Kimse İstanbul'a ceviz büyüklüğünde dolu yağacağını beklemiyordu. Ama yağdı. İşte geçmiş selde, Bodrum depreminde yaşanan hasarlar ve şimdi son dolu olayı nedeniyle sigorta şirketleri, acenteler, eksperler, hasar onarım şirketleri mağdur vatandaş için seferberlik içerisinde. Uyku yok, mesai sınırlaması yok, full hizmet peşinde.

İki paket sigara fiyatına güvence

Trafik sigortalarında son yıllarda yaşanan sorunlar nedeniyle sigorta şirketlerinin itibarı zedelenmişti. İtibarı onarmak için bu bir fırsat. İnanıyorum ki ilk andan itibaren sigortalıların mağduriyetini çözmek için büyük çaba sarf eden sigorta şirketleri, itibar kaybını geri kazanmak için çaba gösteriyorlardır.

Bu felaketler de göstermiştir ki ne zaman, nerede, ne olacağı belli değil. Bu nedenle trafik sigortası ile yetinmeyip kasko yaptıranlar şimdi dolu göçüklerini mini onarım ile eski haline getirmişlerdir bile, üstelik boya bozulmadan. Camlar değiştirilmiştir.

Bu bize ders olmalı. Kaskomuzu, ev ve iş yeri sigortalarımızı yaptıralım. Hem de aylık iki paket sigara parasına, haberiniz olsun.

Anadolu Sigorta’dan tam bakımlı trafik poliçesi

ANADOLU Sigorta, trafik sigortasına yeni teminatlar sunan ürünü ‘Tam Bakım Trafik Sigortası’nı hizmete sundu. Otomobil, kamyonet, minibüs ve panelvan gibi birçok araç türünü kapsayan ürün, 77 noktada check up hizmetlerini RS servis merkezlerinde bedelsiz karşılıyor. Ayrıca, Anadolu Sigorta’nın mini onarım hizmetinden de ücretsiz faydalanabiliniyor. Üründen özel otomobil, kamyonet, minibüs ve panelvan tipi araçlar ile 4×4 Jeep ve minivanlar yararlanabiliyor. Sigortalıların ücretsiz alacakları hizmetler ise şöyle: Boya Yüzeyi Temizleme ve Parlatma Hizmeti, Check Up Hizmeti ve Ekspres Motor Temizleme Hizmeti.

Yeni ‘kira sertifikası fonu’ 7/24 alınıp-satılabilecek

ZİRAAT Portföy, ‘Kısa Vadeli Kira Sertifikası Katılım Fonu’nu piyasaya sundu. Özellikle faize duyarlı kesim için tasarruflarını değerlendirebilecekleri fon, kısa vadeli, faizsiz, 7/24 alınıp satılabilen bir ürün olma özelliği taşıyor. Ürün, faize duyarlı kesimin tercih etmediği ‘likit fonlar’ için de önemli bir alternatif. Ürünün hedef kitlesi içerisinde kurumlar ve emeklilik şirketleri de yer alıyor. Ziraat Portföy Genel Müdürü Hakan Eryılmaz, yeni ürünün 30 gün ve daha az vadeli katılım hesapları olmadığı için sistem dışında kalan, nemalandırılamayan tasarrufların kaynak olarak ekonomiye kazandırılması için dizayn edildiğini söyledi.

HDI, Türkiye Basketbol Federasyonu’na sponsor oldu

HDI Sigorta, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun (TBF) sigorta sponsoru oldu. HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Amacımız sporcularımıza hak ettikleri galibiyetlere ulaşmaları için destek olabilmek. İki yıldır TFF’nin yanında yer almaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Can Kantar

  • Arşiv Sayısı : 32
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Şemsiye Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017