Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Şen Kurtuluş - Yapı İnşaat Kataloğu
Ana Sayfa > Şen Kurtuluş

Şen Kurtuluş Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Şen Kurtuluş adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Şen Kurtuluş Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Şen Kurtuluş

Yapı İnşaat Kataloğu

1977 yılında Bursa'da atölye imalatı ile mermer sektörüne adım atan firmamızın kurucusu
Mustafa Kurtuluş'tur.


Şentaş Mermer olarak faaliyete başlayan firmamız artan talepler nedeni ile 1989 yılında Bursa'nın Osmangazi ilçesinde 1000 m2 açık alan olmak üzere toplam 2000 m2 alan üstüne ilk fabrikasını kurmuştur. 1993 yılından sonra faaliyetine Şen Kurtuluş Mermercilik İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmekte olan firmamız iç ve dış pazarlardaki satış hedeflerine arttırarak 2004 yılında Bursa Yenişehir'de 3000 m2 kapalı 7000 m2 açık alan olmak üzere toplam 10.000 m2 üzerine 2.fabrikasını kurmuştur. Bir doğa harikası olan mermer ile kökleri günümüze kadar uzanan serüvenimize başladık.


Teknolojiye ayak uydurarak hızlı ve emin adımlarla yol aldık. Bu doğa harikası olan mermer güzelliğini işleyerek saygın müşteri potansiyeline sizlerin sayesinde ulaştık.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Technistone 2011
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Şen Kurtuluş Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017