Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Setur Extra - Sektörel Kataloğu
Ana Sayfa > Setur Extra

Setur Extra Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Setur Extra adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Setur Extra Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Setur Extra

Sektörel Kataloğu

Keşfetmenin Mutluluğu

Yaz geldi; hepimizin hayalinde yeni mevsimi layıkıyla yaşamak, hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek var. Seyahatlerinizi gerçek bir keyfe dönüştürmeyi ve sizi beklentilerinizin ötesinde bir tatille buluşturmayı amaçlayan Setur Ailesi olarak; hizmet kalitesini zamanın ruhu, trendleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yenileyerek seçkin konuklarımız için fark yaratmaya devam ediyoruz. Şunu iyi biliyoruz ki, keşfetmek herkese iyi gelir; insanın enerjisini yeniler, hayata dair iyimserliğini korur. Yeni kültürler, ufuk açıcı müzeler, dünyaca ünlü festivaller, insanı doğasıyla bütünleştiren coğrafyalar… İnsan keşfettiği sürece mutlu olur.

Tam da bu noktadan hareketle yepyeni keşifler sunduğumuz bahar-yaz sayımızla karşınızdayız. Yurt içi ve yurt dışından beğeninize sunulan öneriler, seçim yapmanızı zorlaştıracak kadar zengin bir yelpazede. Avrupa’nın vazgeçilmez şehirleri, bu kez sanatın dokunuşuyla karşınızda. Da Vinci’nin, Picasso’nun, Michelangelo’nun başyapıtlarıyla tanışmak, güncel sergilere, ses getiren festivallere dahil olmak için sayfalarımızı takip edin. Son yılların en çok ilgi gören cruise tatilini enine boyuna ele aldığımız dergimizde, “sizin cruise tatiliniz hangisi’ başlığı altında sunduğumuz öneriler ve popüler cruise rotaları seçim konusunda işinizi kolaylaştıracak. Setur Genel Müdürü Sayın Üstün Özbey ve Türkiye Olimpiyat Komitesi Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener ile gerçekleştirdiğimiz “2016 Rio Olimpiyatları” başlıklı söyleşi, olimpiyatlar ve Türkiye’nin olimpiyat organizasyonlarına ilişkin merak ettiklerinizin cevaplarını alabileceğiniz zengin ve kapsamlı bir söyleşi oldu.

Başarılı bir perküsyon sanatçısı olmasının yanında meraklı bir de gezgin olan Ayhan Sicimoğlu ile müzik, seyahat, gurme odaklı yaptığımız söyleşi de keyifli bir sohbet okumak isteyenleri bekliyor.

Dileğimiz, 2015 yazının başta Setur konukları olmak üzere herkes için gerçek bir seyahat mevsimi olması. Setur ile yepyeni rotalarda buluşmak üzere…

Selen Sözer

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Bahar-Yaz 2015
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Aylık

Setur Extra Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017