Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
SUBCONTURKEY - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > SUBCONTURKEY

SUBCONTURKEY Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj SUBCONTURKEY adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

SUBCONTURKEY Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

SUBCONTURKEY

Sektörel Dergisi

İyi Seneler

Yerli, yabancı birçok firma çeşitli sektörlerden müşterilerimize Türkiye'nin dışarıdan çok tehlikeli, terörün merkezinde olduğunu ve karışık göründüğünü ifade ederek, ticari ilişkileri askıya almaya çalışıyor veya siparişleri azaltıyor ya da iptal etme yolu seçiyorlarmış!

Olmadı, bu olağan üstü koşulları bahane ederek veya daha da abartarak fiyat indirimine gidilmesini talep ediyorlarmış!

Mış diyorum, çünkü mazeretlerin sonu yok. Terör sanki sadece bizdeymiş gibi. Etrafımız yangın yeri, tabii ki istemesek de bize de sıçrıyor. Avrupa'nın merkezinde de görüyoruz terörü, geçen yıl Paris'te silahlı katliam, yine Fransa Nice'te tırla katliam, daha yeni Berlin'de halkın arasına dalandır...

Bu mazeretlerin aksine ülkemizin dinamiklerine inanan, geleceğin çok parlak olduğunu gören-gösteren yerli, yabancı şirketlerimiz var.

Türkiye'de otobüs ve kamyon fabrikaları olan Mercedes-Benz, 30 yıldır aralıksız olarak Üretime devam ettiği Aksaray Kamyon Fabrikası'nda 2016'nın Şubat ayında yapılan 113 milyon Euro yatırım kararının duyurulması sonrasında istihdamın 2018 ve sonrasında iki katına çıkarılmasını planlıyor.

Keza geçtiğimiz Kasım ayında Henkel, Kocaeli-Dilovası'da Orta Doğu ve Afrika Bölgesi'nin en büyük ''Endüstriyel Yapıştırıcılar'' fabrikasının temelini attı.

En taze haber de Türkiye'nin gururu Vestel'den. Vestel, 20172ye önemli bir yatırım kararıyla giriyor. Manisa'da çamaşır ve kurutma makinesi üretimi için 70 milyon Euro'luk yeni bir fabrika kuracağını açıkladı. Kentte Ciddi bir istihdam yaratacak yatırımın Haziran 2018'de tamamlanması planlanıyor.

İç sayfalarda göreceğiniz öz sermayeler ile ilgili yapılan fabrika haberleri de cabası.

Yurt içinde ve dışında Ford, Volkswagen Group, AUDI, Porsche, Fiat, Renault, Mercedez Benz Türk, MAN, Toyota, BMC, Türk Traktör, Volvo, Scania, PSA, İKEA, BOSCH, VESTEL; ARÇELİK ve binlerce büyük cirolu şirket ile alışveriş yapıyoruz. ABD, Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Polonya, İtalya, Brezilya, Meksika, Rusya, Ukrayna ve Çin başta olmak üzere YÜZLERCE ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz.

Moral bozmaya gerek yok.

Bu aydan başlamak üzere, yerli ve yabancı yatırım haberlerini daha çok ön plana çıkaracağım, hepimize moral olsun diye...

Evet, bu ülke bizim bu gelecek çocuklarımızın, enseyi, karartmadan herkes üzerine düşeni yapacak, çalışacak. Bilim, Sanat, Kültür, Yatırım, Üretim, İstihdam, İhracat ve Özveriyle çalışmak...

En önemlisi de okumak, düşünmek, tartışmak...

İyi okumalar...

Ben-biz şirket olarak yeni beyaz bir sayfa açtık, yetmedi bu kış günü işyerimizi, ofisimizi, fabrikamızı, yaşam alanımızı beyaza boyatma kararı aldık, bu gün 29 Aralık 2016, dışarıda kar var, bütün pisliklerin üstünü örtüyor, mikropları da öldürüyor. (umarım)

Her şeyiyle güzel bir 2017 bizleri bekliyor, iyi seneler diliyorum, tüm dost ve müşterilerimize ve yazımı okuyan herkese.

Sağlıkla kalın.

Vedat Gökçe

  • Arşiv Sayısı : 37
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

SUBCONTURKEY Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017