Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Suv Yapı - Yapı İnşaat Kataloğu
Ana Sayfa > Suv Yapı

Suv Yapı Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Suv Yapı adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Suv Yapı Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Suv Yapı

Yapı İnşaat Kataloğu

SUV Yapı Çeşme’den sonra şimdi de İzmir / Mavişehir’de, yeni projesi Mimarin Mavişehir Residence’la, yaşam tarzını mimarisine taşımak isteyenlere ŞEHİRLİ ve KONFORMİST bir yaşam vaad ediyor.
10 katlı 2 bloktan ve toplam 40 adet Residence’tan oluşan proje, elit bir aile residence’ı yaratma fikrine dayandırılmıştır. Açık yüzme havuzu, fitnessı, saunası, oyun salonu, masaj ve dinlenme odaları, seyir terasları ile Mi’Marin Mavişehir Residence, şehrin kalbinde olmasına karşın kendi içine dönük yapısıyla, huzurlu, dingin ve konformist bir ortamda yaşama fırsatı sunuyor.
Projenin en önemli artılarından biri ise güvenliğe verilen önem. Mi’Marin Mavişehir Residence, 24 saat tam eğitimli güvenlik görevlileri, yüz tanıma sistemi, site giriş kontrol noktası, blok girişi ve görevli dairesiyle irtibatlı görüntülü intercom sistemi ve tüm sitede kameralı kontrol gibi son teknolojilerle donatılmış bir güvenlik sistemine sahip bulunuyor.
Satışı ve inşaatı hızla devam eden proje 2012 Haziran ayında sahiplerine teslim edilecek. www.mimarinmavisehir.com

SUV Yapı

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2011
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Suv Yapı Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017