Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Swissper - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Swissper

Swissper Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Swissper adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Swissper Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Swissper

Sektörel Dergisi

Sevgili Swissotel Dostları

“Sonbahar” deyince akla ilk önce hüzün, ayrılık, karanlık, karamsarlık gibi sıfatlar geliyor. Oysa yaprakların döküldüğü, günlerin kısalmaya başladığı, tatilin bittiği, kışa hazırlıkların başladığı bu mevsim tam aksine bitişin başlangıcı…

Sonbahar, Swissotel Bosphorus, İstanbul içinde bir yandan yenilenmenin devamı, diğer yandan da yeni başlangıçlara hazırlıklar ile dolu dolu geliyor.

Swissotel the Bosphorus, İstanbul ailesi olarak kışa hazırız. Batı kanadındaki renovasyon çalışmalarını tamamlayarak 200 oda ve süitimizi yenilenen yüzleriyle hazır hale getirdik. Ünlü tasarımcı Khuan Chew’in imzasıyla çağdaş bir görünüme kavuşan oda ve süitlerimiz, İsviçre’nin sadeliğiyle Türk kültürünün sıcaklığını harmanlıyor. Boğaz’ın ışıklarının oda ve süitler içinde oluşturduğu yansımaların, bizim kadar sizi de heyecanlandıracağından eminiz. Swissotel The Bosphorus, İstanbul’un lüks ve ayrıcalıklı konaklama alternatiflerine bir yenisi daha eklendi: Loft odalar, lüksü ve şıklığı modern teknolojiyle harmanlanıyor. Renovasyon sürecinde sizin için hazırladığımız ayrıcalıkları dergimizin ilerleyen sayfalarında bulabilirsiniz.

Sizi daha dinamatik ve enerjik bir Swissotel’le tanıştırmak için farklı alanlarda da çalışmalarımıza olanca hızıyla devam ediyoruz. Bu kapsamda sağlıklı, enerjik ve mutlu bireyler yetiştirmek için yepyeni bir projeyi hayata geçirdik: “Swissotel Vitality Youth Academy”. Pürovel Spa ve Sport Direktörü Bülent Özdemir’in önderliğinde Ekim ayı itibari ile hayata geçen bu proje ile ilgili tüm detayları ilerleyen sayfalarda bulacaksınız.

Swissotel The Bosphorus, İstanbul olarak Noel ve yılbaşı içinde özel sürprizler hazırlamayı ihmal etmedik. Örneğin Pürovel Spa&Sport’un hediye sertifikaları ve özel programlarıyla, yeni yılda yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Renovasyon çalışmalarını 2016’nın ilk çeyreğinde tamamlamayı planladığımız otelin Doğu kanadında bulunan Cafe Swiss de yeni çizgileriyle Noel ve yılbaşı için gurme saatler vaat ediyor. Yine size Alpler’den gelen eşsiz lezzetlerle tanıştıran ve ambiyansıyla İsviçre’ye götüren Chalet, iki senenin ardından Kasım ayı itibari ile konuklarımızla yeniden buluşuyor.

Yeni yılı sevdikleriyle kutlamak isteyenler için bir başka önemli alternatif de Swissotel Büyük Efes. Göz alıcı Körfez manzarasına sahip Equinox, Aquarium ve Sky Bar’daki özel programlarla renkleniyor. Yeni yılın ilk gününü Swissotel Büyük Efes’te geçirmek isteyenler için avantajlı konaklama paketleri de hazırladık.

Swissotel Ankara ise hafta sonları şehrin rutininden uzaklaşmak isteyenlerin adresi olmaya devam ediyor. Yenilenen dersleri ile Pürovel Spa&Sport kendini yeniden keşfetmek isteyenleri beklerken, Türk ve İsviçre mutfağı başta olmak üzere dünya mutfağından farklı tatlar sunan Cafe Swiss de konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Tüm Swissotel ekibi adına yeni odalarımızda ve restoranlarımızda sizleri misafir etmeyi diler, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım…

2015 yılına ait bu son sayımızı keyifle okumanız dileğiyle…

Gerhard Struger

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Ekim- Aralık 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Swissper Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017