Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
T3 - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > T3

T3 Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj T3 adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

T3 Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

T3

Teknoloji Bilişim Dergisi

Yayın hayatına 1996 yılında İngiltere'de başlayan T3, farklı ülkelerde yayınlanan 20'den fazla edisyonuyla dünyanın en büyük ve en etkili aylık teknoloji dergisidir.

KULLANICIYA EN YAKIN DERGİ
Tıpkı konu aldığı teknoloji gibi kendisini sürekli yenileyen bir yayın olan T3, ses sistemlerinden Blu-ray oynatıcılara, televizyonlardan cep telefonlarına, mp3çalarlardan dizüstü bilgisayarlara kadar geniş bir yelpazede en yeni ve en iyi cihazlara ilişkin her şeyi okurlarına ulaştırıyor. T3 için teknoloji, bir cihazın görünen yüzünden çok daha fazlasını, bir yaşam tarzını ifade ediyor. Her ay dünya üzerinde 850 binden fazla kişi tarafından satın alınan T3'ün uluslararası başarısının ardında, sıradan ürünler yerine yenilikçi özelliklere sahip cihazlara odaklanarak kendisini farklılaştırması yatıyor.

TÜKETİCİNİN SATIN ALMA KARARINI ETKİLEYEREK
T3 test merkezi, cihazların tüm artılarını-eksilerini tarafsız bir gözle aktarmayı hedefleyen detaylı incelemeler gerçekleştirirken; haber merkezi, teknoloji dünyasından son haber ve trendleri kapsamlı özel dosya konularıyla okurlarıyla buluşturuyor. Uluslararası araştırmalar, T3'ün okur kitlesinin yüzde 96'sının erkek ve 25-39 yaş aralığında olduğunu gösteriyor. Okuyucular, dergiyi okumak için ortalama 2 saat ayırırken, yüzde 64'ü dergide gördüğü ürünlerden en az birini satın alıyor.

HEMEN ŞİMDİ HİZMETİNİZDE
T3, Türkiye'deki yayın hayatına Haziran 2010 sayısıyla başlıyor. T3, tüm dünyanın ilgiyle takip ettiği orijinal içeriğinin yanısıra, deneyimli ekibinin Türkiye'deki teknoloji meraklılarına özel olarak hazırladığı içeriğiyle ülkemizin dört bir yanında satışa sunuluyor.

22 ÜLKEYLE BİRLİKTE TÜRKİYE'DE
İmzalanan lisans anlaşmaları çerçevesinde T3, başta anavatanı İngiltere olmak üzere, Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimar ka, Endonezya, Filipinler, Güney Afrika, Hırvatistan, Hindistan, İtalya, Lübnan, Malezya, Portekiz, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Tayland, Ukrayna ve Yunanistan'ta yayınlanıyor. Şimdi bu ülkelere, bir de Türkiye ekleniyor.

DENEYİMLİ EKİP
T3 Türkiye, Türkiye'deki butik dergi yayıncılığının adresi Medyalink Yayın Grubu'nun çatısı altında, teknoloji yayıncılığının deneyimli isimlerinden oluşan uzman bir ekip tarafından hazırlanıyor.

T3 OKUR PROFİLİ
T3 dergisi, 18 - 50 yaş arasında, eğitimli, ekonomik özgürlüğünü kazanmış, para harcama alışkanlığı olan, yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip eden, teknolojik ürünleri yaşamında sıkça kullanan, % 82'si erkek, % 18'i kadın okur profiline sahiptir. Okurlarının % 80 - 85'i metropollerde yaşamaktadır. % 70 - 75'i AB Grubu'na dahildir.

  • Arşiv Sayısı : 43
  • Son Sayı : Ocak 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

T3 Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017