Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Tatilde Nerede Kalınır? - Gezi Seyahat
Ana Sayfa > Tatilde Nerede Kalınır?

Tatilde Nerede Kalınır? Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Tatilde Nerede Kalınır? adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Tatilde Nerede Kalınır? Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Tatilde Nerede Kalınır?

Gezi Seyahat

Geride bıraktığımız yaklaşık 19 ay boyunca 2.000 civarında tesisi ziyaret ettik. Bu tesislerin birçoğunu sitemiz üzerinden sizlerle buluşturduk. Dergimizin yayınlanan sayılarında tarihi ve doğal güzelliklerini muhafaza edebilmiş, şehir gürültüsü ve karmaşasından tamamen sıyrılmış yörelerimizin ve bu bölgelerde hizmet veren en özel otel ve pansiyonları sizlerle paylaşmaya özen gösterdik. Bu rehberi hazırlarken amacımız; edindiğimiz tüm birikimle gerek misafirperverlikleri, gerek hizmet anlayışları gerekse konuklarına yaklaşımları ile farklılaşan ve öne çıkan tesisleri sizlere yakından tanıtmak idi.

Rehberdeki otel ve pansiyonlar gerçekten görülmeye değer mimari ve dekoratif özelliklere sahipler. Bununla beraber bizim için öne çıkan diğer bir unsur bulundukları bölgelerde betonlaşmaya kısmen de olsa direnmiş, doğal güzelliklerini ve bakirliğini korumuş yerler olmalarıydı. İstedik ki rehberimizdeki tesisler butik mantıkla işletilen ve beşeri ilişkilerin gayet sıcak olduğu adresler olsun. İstedik ki apartman dairenizden, bitmeyen işlerinizden ve şehrin keşmekeşinden sizleri uzaklaştırmayı başarabilecek bir tatil geçirin. Bu yüzden binası, hizmeti, yiyeceği, içeceği aynılaşmamış içinizi ısıtacak, ruhunuzu dinlendirecek ve tazeleyecek tesisler ile karşınıza çıktık.

Tatil tadında günler geçirmeniz dileği ile!

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2008
  • Yayın Türü : E-Kitap
  • Yayın Süresi : Yıllık

Tatilde Nerede Kalınır? Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017