Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Tenis Dünyası - Spor Dergisi
Ana Sayfa > Tenis Dünyası

Tenis Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Tenis Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Tenis Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Tenis Dünyası

Spor Dergisi

Teniste marka olmak

Kasım ayında Londra’da düzenlenen ATP Finalleri’ni ikinci kez yerinde izleme şansı buldum. Organizasyon kalitesi her geçen yıl artan bu prestijli organizasyonu, sponsorlardan Garanti Koza’nın davetlisi olarak izledim.

Garanti Koza’nın ATP Finalleri’nin gold sponsoru olduğunu geçtiğimiz sayıda duyurmuştuk. Bunun ne anlam ifade ettiğini canlı olarak şahitlik etmek şüphesiz farklı bir deneyimdi. Barclays’in isim sponsorluğunu üstlendiği, Emirates, Fedex, Peugeot, Head, Rolex, Moet&Chandon, Vixlet, Head ve Technifibre gibi uluslararası firmaların sponsorluk yaptığı ATP Finalleri’nin parçası olmak Garanti Koza’nın tenisteki vizyonunu göstermesi açısından önemli. İstanbul Cup ve İstanbul Open’ın isim hakkını elinde bulunduran, Bulgaristan’ın başkenti Sofya’daki ATP Turnuvası’nın sponsorluğunu üstlenen firma belli ki artık global bir güç olmayı hedefliyor. ATP üst yönetiminin ve tenis otoritelerinin Garanti Koza’ya olan ilgisi bir anlamda Türk tenisinin geleceğine olan umudu da işaret ediyor. Dünyanın en fazla uluslararası turnuva düzenleyen ülkesi olarak öne çıkan Türkiye’nin tenisle anılmaya başlanması her bakımdan olumlu.

Sezonun son iki ayı birbirinden heyecanlı organizasyonlara sahne oldu. ATP ve WTA finallerinin yanı sıra Fed Cup ve Davis Cup’taki şampiyonluk mücadelelerine geniş yer ayırdık. Sezonun ikinci yarısındaki çıkışını ATP Finalleri’nde şampiyon olarak taçlandıran ve yılı zirvede bitirmeyi garantileyen Andy Murray’i de haklı olarak bu sayının kapağına taşıdık. Sürekli yazarlarımızdan Şevket Furkan Erbay’ın kaleme aldığı Murray portresini ilgiyle okuyacağınızı tahmin ediyoruz. Bundan böyle yazılarıyla bize destek verecek Ömer Sevil de 2016 yılında tarihin en feci düşüşlerinden birini yaşayan Anna Karolina Schmiedlova’nın hikayesini yazdı. Paul Fein’in tenisteki ‘No-Ad’ tartışmasını konu alan yazısı da bu sayımızın ilginç konuları arasında.

Elinizde tuttuğunuz 82. sayıyla Tenis Dünyası 11. yılına adım attı. Geride bıraktığımız 10 yıldaki çizgimize bozmadan kaliteli, seviyeli ve doyurucu bir içerikle sizlerin karşısına çıkmaya devam etmeyi umuyoruz. Bunu yaparken her türlü görüş, öneri ve eleştirilerinize hazır olduğumuzu bir kez daha yineliyoruz.

Bülent Gürkan

  • Arşiv Sayısı : 72
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Tenis Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016