Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
The Rake - Erkek Moda Dergisi
Ana Sayfa > The Rake

The Rake Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj The Rake adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

The Rake Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

The Rake

Erkek Moda Dergisi

MERHABA,

En çok önem verdiğiniz şeyler nelerdir diye düşündünüz mü hiç? Bu dergiyi elinizde tutuyorsanız ve The Rake sayfalarında gördükleriniz sizi heyecanlandırıyorsa cevabınız muhakkak ki detaylar olacaktır. Hayata karşı bakış açınızın nasıl olduğu fark etmeden, detaylara verdiğiniz önemin sizi her zaman farkında ve öncü kılacağı bir gerçek. Çünkü detaylarla fark yaratırsınız ve detaylar anlatacağınız hikayeyi ve giriştiğiniz işi değerli kılar. İşte bu sebeple biz de detaylara verdiğimiz önemle hikayelerimizi geliştiriyoruz. Bir şeyi yazmaya başlamadan önce onunla ilgili hemen her şeyi araştırsak da muhakkak ki bahsedilmemiş bir detayı yakalıyor ve onu size gösteriyoruz. The Rake için detayların önemini sayfaları çevirdikçe göreceksiniz.

Bu sayıda Matthew McConaughey kapak konuğumuz oldu. Stephen King’in karanlık ve fantastik düş dünyasını en güçlü aktardığı serisi Kara Kule’nin nihayet dev bütçeli bir filmi çekildi ve Ağustos ayında gösterime girecek. Filmin karanlık adamını oynayan McConaughey ile yaptığımız röportajda oyuncu, karakteri için “Çok acayip güçleri var ve bunlarla oynamak gerçekten eğlenceli,” diyor. Hayat verdiği şeytani rol için gerçekten sevinç içerisinde bir oyunculuk deneyimi yaşadığını anlattığı röportajdaki detaylardan, filmle ilgili geniş bir bilgi birikimine sahip olacaksınız.

Detayların en mühim olduğu erkek giyiminin, gündelik hayattaki kurtarıcısı blazer ceketin yolculuğuna dair bir yazımız var. Efsanevi erkek terzilerinin yeni sezon ceketlerinin eşlik ettiği bir çekimle beraber üstelik. Sahi blazer’lar ne zaman bu kadar popüler oldu? Merak ediyorsanız, detayları içeride.

Erkekler için yine özellikle sıcak aylarda vazgeçilmez olan loafer’lar da bu sayıdaki detaylarımız arasında. Nereden geldiler, nereye gidiyorlar ve neden onlardan vazgeçemiyoruz?

Bunlar gibi daha birçok farklı detayla süslenmiş anlatacak hikayelerinizin olması için sizin gibi meraklı erkeklere özel biçilmiş derginizi okumaya başlayınca aldığınız hazzı göreceksiniz. İlk ağızdan duyarak bilmenin ve anlatacak hikayelerinizin olmasının hazzı...

İyi okumalar.

The Rake

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : 2017/2
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

The Rake Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017