Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
TİMREPORT - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > TİMREPORT

TİMREPORT Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj TİMREPORT adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

TİMREPORT Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

TİMREPORT

İş Dünyası Dergisi

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)'nin aylık dergisi olan TİMREPORT, Türkiye'de reel sektör hakkında hali hazırda yayın yapan en kapsamlı dergi.

TİMREPORT okuyucuları, 2006 yılında 86 milyar dolarlık ihracat ve 130 milyar dolarlık ithalat ile toplam 215 milyar dolarlık dış ticaretimizi temsil eden aktörler. Türkiye ekonomisinin itici gücü olan ihracatçımızın iç pazardaki çalışmaları da eklendiğinde, yaratılan ekonomi Türkiye ekonomisinin neredeyse yüzde 65'ine denk gelmekte. TİMREPORT ise her ay bu alanın nabzını sıcak tutan tek dergi.

Elektronikten, hazır giyime, otomotivden kimyaya kadar tüm üretici sektörlerin aylık performansları, ihracat verileri, en güncel haberleri ve global gelişmeler TİMREPORT ile takip edilebiliyor.

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin çatısı altında Türkiye'nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren 59 İhracatçı Birliği ve onların bünyesindeki 42 bini aşkın ihracatçı firma, büyük TİMREPORT ailesini oluşturuyorlar.

TİMREPORT her ay; Türkiye'nin ihracat kapasitesi en büyük ihracatçı firmalara, ihracata hizmet veren ekosistemin tüm paydaşlarına, kamu kuruluşları, siyasi karar mekanizmaları, ekonomik ve ticari örgütlerden oluşan binlerce aboneye gönderiliyor.

  • Arşiv Sayısı : 32
  • Son Sayı : Mayıs-Haziran 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

TİMREPORT Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017