Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Toyder - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Toyder

Toyder Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Toyder adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Toyder Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Toyder

Anne Çocuk Dergisi

Sevgili Oyuncak ve Çocuk Sektörü Üyeleri,

OYDER olarak kesintisiz 7 sayı çıkarttığımız TOYDER Dergisi ile sizlerden aldığımız övgü dolu yorumlar ve istekleri dikkate alarak sektörümüze katkı ve fayda sağlayabilmek adına yeniden derlediğimiz 8. sayımız ile karşınızdayız.

Sektörümüzün gelişmesi, bilgilendirilmesi, sektörde birlikteliğin artması, dayanışmanın çoğalması, dünya ve iç pazar gelişmelerinden ve yapılan araştırmalardan haberdar olunması, yatırımlar ve yeniliklerin takip edilebilmesi için gerekli en önemli araç olan dergimizi sizlerle buluşturmaktan memnuniyet duymaktayız.

Siz üyelerimiz ve okurlarımızdan, değerli fikir ve yorumlarınızla önceden olduğu gibi bizi yalnız bırakmayıp, desteklerinizi esirgememenizi rica ediyoruz.

Sayın OYDER Üyeleri,

Çok yakın zamanda demokrasimizin ve ülkemizin bütünlüğünün hedef alındığı olumsuz günler halkımızın kenetlenmesi ile bertaraf edilmiştir. Biz bu ülkenin evlatları olarak atalarımızdan devraldığımız vatanımızı koruma görevini 15 Temmuz tarihinde bu bilinçle yerine getirdiğimiz gibi her an her ne durumda olunursa olunsun yine yerine getireceğimizi dost ve düşmanlarımıza kanıtladık.

Demokrasinin ve kenetlenmenin önemi bir kez daha net olar ak milletçe görülmüştür. Bu vatanın topraklarını geçmişte işgalden kurtaran; canını, kanını, malını, evlatlarını feda eden atalarımıza olan en büyük borcumuz, teslim aldığımız bayrağı ilelebet dalgalandırmak, sahip çıkmak ve bizden sonrakilere teslim etmektir.

Kurtuluş Savaşı’ndan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu günden bugüne kadar geçen 93 sene içerisinde ve 15 Temmuz’da olmak üzere; bu vatan uğruna şehit v e gazi olanları bir kez daha şükranla anıyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyor, OYDER adına saygıyla eğiliyorum.

“Uyuyan milletler ya ölür, ya köle olarak uyanır.” Bu sözler ışığında sektörümüze katacağımız yenilikler ve ülkemize yapacağımız yatırımlar önem arz etmektedir.. Bu nedenle demokrasimizi çökertmeyi başaramayanlar ülkemizin diğer en önemli gücü olan ekonomimize saldırmakta v e her geçen gün büyümükte olan bu gücümüzü de engellemeye çalışmaktadırlar.

Ülkemizin son yıllarda yaptığı yatırımlar, atılımlar ve gelişmeler tüm dünya ülkelerince yakından takip edilmekte ve bu yükselişimizin önü kesilmek istenmektedir. Ancak, dış etkenlerin bu niyetleri başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve ülkemizin diğer tüm yöneticilerinin önderliğinde engellenmiş, bu uğurda hiçbir engelin tanınmayacağı ve devletimizin bekasına hiçbir güç tarafından zarar verilemeyeceği açıkça ortaya konulmuştur.


Mustafa Kemal Atatürk diyor ki;

“Başarı, Tüm Ulusun Azim ve İnancıyla Çabasını Birleştirmesi Sonucu Kazanılabilir”

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı ihtiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdurlar.

“Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak”

Bizler başaranları tebrik etmeliyiz, heves edenleri desteklemeliyiz, yatırım yapanlara yol göstermeliyiz, tecrübelerimizi paylaşmalıyız, yeniliklere açık olmalı ve hep ileriye bakmalıyız.

Biz, milletçe olduğu gibi aynı zamanda OYDER üyeleri ve bu sektöre gönül vermiş tüm emektarlarımızla birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin şanlı ay yıldızlı bayrağını tüm dünyada dalgalandırmayı bir görev biliyoruz. Üreticilerimiz ve müteşebbislerimizin ‘’Made in Turkey” yazan ürünlerini komşu ve uzak ülkelerde bulunan çocukların beğenisine sunmaya devam edeceklerine ve dünyada tanınan markalar haline geleceklerine gönülden inanmaktayız.


Değerli OYDER üyeleri ve sevgili okurlar,

Bizler kenetlenmeyi en iyi bilen milletiz. Bizler fedakarlık yapmayı en iyi bilen milletiz. Bizler, geçmişi şanlı başarılarla dolu bir milletiz. Bizler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, bizler büyük Türk milletiyiz.

“Bu vatan çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.”

Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerinden yola çıkarak en değerli varlıklarımız olan çocuklarımız için ulaşılabilecek en yüksek refah seviyesine ulaşmayı başaracak, yaşayacak ve yaşatacağız.

  • Arşiv Sayısı : 6
  • Son Sayı : Eylül-Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Toyder Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016