Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Toyota Vizyon - Otomotiv Yan Sanayi Dergisi
Ana Sayfa > Toyota Vizyon

Toyota Vizyon Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Toyota Vizyon adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Toyota Vizyon Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Toyota Vizyon

Otomotiv Yan Sanayi Dergisi

Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş'nin ortaklık yapısı çerçevesinde, ALJ Lubnatsi Pazarlama ve Satış A.Ş yüzde 65, Toyota Avrupa yüzde 25 ve Mitsui & Co yüzde 10 hisse yapısına sahiptir. ALJ, 60 yıldır tüm operasyonlarını Toyota markası ile yürüten ve girdiği tüm pazarlarda pazar liderliğine oynayan, Toyota Grubu'nun en büyük bağımsız distribütörüdür.

Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş, Türkiye sathına yayılmış geniş Bayi teşkilatıyla Toyota marka araçların pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetler faaliyetlerini yürütmektedir.

Mutlak müşteri memnuniyeti konusunda liderlik misyonu ile hareket eden Toyota Bayileri ile toplam 60 Toyota Plaza'da hizmet verilmektedir. Toyota, Türkiye'ye "Plaza" kavramını ilk getiren kurum olarak otomotiv sektöründe öncü ve inovatif kimliği ile de tanınmaktadır.

Stratejileri ve hedefleri "Mutlak Müşteri Memnuniyeti" felsefesi doğrultusunda oluşan Toyota, yeni kurumsal kimlik ve tesis işletim sistemi çerçevesinde yenilenen Plazaları ile müşterilerinin hem satış hem de satış sonrası hizmetlerinde en üst düzeyde memnuniyet sağlayan Toyota deneyimi yaşamasını amaçlamaktadır.

Toyota modelleri kalite, sağlamlık ve güvenilirlik özellikleri ile özdeşleşmektedir. Toyota'nın sunduğu ürün gamında dünyanın en çok tercih edilen otomobili Toyota Corolla, Avrupa'nın amiral gemisi Avensis olmak üzere on bir binek ve iki ticari aracı ile toplam 13 modeli yer almaktadır. Toyota'nın Avrupa lansman planları çerçevesinde, Toyota, müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen ve yenilenen modellerini Türkiye pazarına sunmaya devam etmektedir.

VİZYON
Paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, sevilen, güvenilen ve tercih edilen lider marka ve kurum olmak.

MİSYON
Paydaşlarımızdan aldığımız güç ile Türkiye otomobil pazarında 1 numaraya yükselmek ve toplumsal değer yaratmak.

DEĞERLER
İnsana Saygı
Sürekli Gelişim
Müşteri Odaklılık
Güvenilirlik
Topluma katkı
Yaratıcılık

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Ocak-Nisan 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Toyota Vizyon Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017