Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Trendsetter İstanbul - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Trendsetter İstanbul

Trendsetter İstanbul Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Trendsetter İstanbul adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Trendsetter İstanbul Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Trendsetter İstanbul

Kadın Moda Dergisi

Tasarım, hayatımızın dört bir yanında bizi çevrelemiş durumda. Objeleri değil, geleceğimizi ve düşüncelerimizi de tasarlayabiliyoruz. İçinden geçtiğimiz dönemler de kendi geleceğimizi ona göre şekillendirmemizi ve tasarlamamızı istiyor. Ekim sayısını bu kez ''Psikoloji'' temasına ayırdık. Alanlarında uzman isimler, sanatçılar, oyuncular ve tasarımcılarla mutlu olmayı, bugünlerle nasıl başa çıkabileceğimizi konuştuk.

Geçtiğimiz yaz Kadıköy Rexx'in kapanacağı üzerine sosyal medyada fırtınalar koptu. Ardından haklı olarak elimizde kalan son bir-iki sinemayı kaybetmeme savaşına girdik. Rexx de Beyoğlu Sineması da kapısı sokağa açılan sinemalar olarak pek çoğumuzda farklı bir yere sahip. Burada benim ilgimi çeken nokta ise alternatif filmleri daha uzun süreler boyunca izleyebilmemiz. Bu ay Filmekimi zamanı. Her yıl olduğu gibi 10 gün boyunca, yolumuz sıklıkla bu salonlardan geçecek. Sonrasında ise Nisan ayına kadar romantik bir anı olarak dilimize dolanacak. Filmekimi'nin ötesinde Pera Müzesi de ''Pera Film'' kapsamında 28 Aralık'a kadar ''Sinematek Yaşıyor'' başlıklı bir program düzenliyor.

Dünyayla olan ilişkilerimizi gözden geçirmek ya da yeniden tasarlamak ve sinemaya doymak için doğru zamanlardan geçiyoruz belki de.

Aykut Taşdöner

  • Arşiv Sayısı : 29
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Trendsetter İstanbul Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016