Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Trendsetter İstanbul - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Trendsetter İstanbul

Trendsetter İstanbul Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Trendsetter İstanbul adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Trendsetter İstanbul Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Trendsetter İstanbul

Kadın Moda Dergisi

Hak etmek doğru bir fiil mi, tam emin değişim, ama sanırım güzel bir yaz tatiline hepimizin ihtiyacı var. Henüz yaza dair hiçbir planım yok, ama havaların ısınacağını bilmek, Mayıs ayındaki soğuk esen rüzgarları arkamızda bıraktığımızı görmek güzel bir his.

Havalar ısınınca, bir mekanın için her ne kadar güzel olsa sa, bahçesinde terasında oturmayı tercih edenlerdenim. O halde bu deneyimi neden sadece yeme- içmeyle sınırlayayım. Bu yaz daha önce hiç deneyimleyemediğim bir şeyi, açık havada film izlemeyi umuyorum. İstanbul'da bu ruhu yaşatan yerlerin olması da mutluluk verici. Uniq İstanbul'un bahçesinde izleyebileceğimiz filmlerin programı şimdiden belli!

Bu yaz yapmak istediğim bir diğer şey de İstanbul Müzik Festivali sayesinde daha önce bulunmadığım ortamlarda müzik dinlemek. Yeniköy'de kiliselerde, Sultanahmet'te Aya İrini'de konserlere katılacağım için şimimden çok heyecanlıyım.

Bu ay yeni sergisi dolayısıyla Ayşe Wilson'la buluştuk. Kendisi sayfa 97'de şöyle diyor. "Sahip olabileceğimiz en romantik aşk veya arkadaşlık beraber bir şeyler yapabilmemize bağlı. "Ferahlığın yanı sıra yaz aylarının bende hissettirdiği bir diğer duygu da "birlikte olmak."

Uzun lafın kısası bira nefes almaya ihtiyacımız var, bunu da biraz açık havayla, bira sinema ve müzikle (tercihen açık havada) birlikte başarabileceğiz.

Aykut Taşdöner

  • Arşiv Sayısı : 37
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Trendsetter İstanbul Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017