Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turizm Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Turizm Dünyası

Turizm Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turizm Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turizm Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Turizm Dünyası

Sektörel Dergisi

Türkiye’nin turizm sektörüne hizmet veren, yatırımları değerli kılan iş ortakları, hizmet ve ürün sağlayıcı firmalarının; 2016’nın ilk altı ayındaki olumlu havanın ikinci yarıda yok olması nedeniyle 2017 için beklentilerinin düştüğünü gözlemliyoruz. 2017'nin durağan, 2018 için ivmelenmenin olacağı yönündeki beklentilerin dile getirildiği ancak AR-GE yatırımlarının ve ihracatın artırılması gerektiği vurgusunun hakim olduğu özel bir röportaj sunuyoruz bu sayımızda. Sektörün önde gelen markalarından İnoksan’ın Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık ile gerçekleştirdiğimiz röportajda ekonomik gidişattan, turizm sektörünün kısa vadeli geleceğinden, endüstriyel mutfak sektöründen, Turquality’den, uluslararası alandaki “Türk Malı” algısından, 36. yaşını kutlayan İnoksan’ın başarılarından ve yeni nesil kombi fırın İnosmart’tan bahsettik. Vehbi Varlık’ın değerli yorumlarına sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Divan’ın Cizre’deki otel inşaatı ara vermeden devam ediyor. 2017 yılının ikinci çeyreğinde konuklarını ağırlamayı hedefleyen bu anlamlı yatırımın toplam inşaat maliyetinin 18 milyon dolar olacağı öngörülüyor. Yaşanan zorluklara rağmen devam eden bu projenin bölge turizmi için katkısı büyük olacak şüphesiz.

Yiyecek İçecek dosyamızda yer alan değerli ürün ve projeleri mutlaka inceleyin. Doruk Group’un küçülen tarım arazileri için Karabük Eflani bölgesinde gerçekleştirdiği projeler örnek olacak nitelikte.

Keyifli Okumalar

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 43
  • Son Sayı : Kasım 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Turizm Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016