Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turizm Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Turizm Dünyası

Turizm Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turizm Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turizm Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Turizm Dünyası

Sektörel Dergisi

Yale Türkiye Genel Müdürü Murat Pilge’yi ağırlıyoruz Ayın Konuğu köşemizde. Bu köklü markanın kimliğinden dijital kilit ile ilgili ön yargılara, Türkiye organizasyonundan oteller için sundukları çözümlere kadar her şeyi konuştuk Murat Pilge ile… Bu keyifli röportajı mutlaka okumalısınız.

Ayrıca, motoryat kiralama sektörünün Türkiye’deki sıkıntıları ve gelecekteki durumu ile ilgili değerli görüşlerini paylaşan V Yatçılık Genel Müdürü Fatih Aydın’ın röportajı yer alıyor bu ay.

Şehirlerde Turizm köşemizde gün geçtikçe zenginleşen şehir markalaştırma yaklaşımının sonuçlarını görebiliyoruz. Farklı illerimizde, bu konuya eğilen özgün projeler geliştiriliyor, başarılı çıktılar elde ediliyor. Uluslararası fuarlarda Türkiye çatısının yanı sıra kendilerine özel tanıtımlarını yapıyorlar. 'Şimdi Kayseri'ye Gitme Zamanı' projesini anlatıyor Radisson Blu Hotel Kayseri Genel Koordinatörü Recep Arifoğlu. -Marka şehirler yaratma amacı güden projeleri yayınlamaya devam edeceğiz.-

Sağlık turizmindeki iddiası sürüyor Türkiye’nin. Konuyla ilgili araştırmalar sıralamada yükselen ülkemizin en çok göz sorunları için tercih edildiğini gösteriyor.

Bütün detaylar sayfalarımızda...

İyi Okumalar

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 49
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Turizm Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017