Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turizm Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Turizm Dünyası

Turizm Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turizm Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turizm Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Turizm Dünyası

Sektörel Dergisi

1968’den günümüze Hisar’ın hikayesini anlatıyoruz bu ay, ailenin ikinci kuşak temsilcisi Hisar Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Erdoğan’ın ağzından. Savaş yıllarına dayanan, markanın ismini aldığı Doğanhisar’dan Akşehir’e, oradan İstanbul’a uzanan ticari yaşamın deneyimleriyle değerlenen Hisar markası ve çatal bıçağı İsmail Erdoğan anlattı, biz dinledik. Çelik hammaddesinden, nikelden, paslanmaz çeliğin polisajına kadar teknik detaylar da veren Erdoğan, sektörün ihracat sorunlarına,Çin ile rekabetin doğasına, devlet desteklerine, yatırımcıların çatal bıçak algısına, çatal bıçağın sunduğu kullanıcı deneyimine dar görüşlerini paylaştı.

4 Mart’ta Snowboard Dünya Kupası final etabına ev sahipliği yapacak Erciyes ve Kayseri için Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, “Kayseri’yi Alpler standartlarında kayak ve turizm merkezi yapmak için çalışıyoruz. Bu yarış kentimizin ulusal ve uluslararası tanıtımına büyük katkı sağlayacak” dedi.

2060’da geleceğin otelleri nasıl olur? Fütürist James Canton’ın çalışması için sayfalarımızı karıştırın...

Keyifli Okumalar

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 45
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Turizm Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017