Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turizmde Son Nokta - Gezi Seyahat Dergisi
Ana Sayfa > Turizmde Son Nokta

Turizmde Son Nokta Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turizmde Son Nokta adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turizmde Son Nokta Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Turizmde Son Nokta

Gezi Seyahat Dergisi

Her sayısında araştırma, inceleme, röportajlar ve dosya konuları yer alacak olan Turizmde Son Nokta V.I.P dergi de Türkiye'den ve dünyadan haberlerin yanı sıra; sektörün başkanları, vip konuk, oteller, dünyadan mekanlar, işin dışında, kültür sanat, Gurme, Skal Türkiye ve Spa & Wellness gibi konulara yer veriliyor.

Turizmde Son Nokta Dergisi'nin hedef kitlesini turizm yatırımcıları, otel işletmecileri ve yöneticileri, tur operatörleri, acenteler, danışmanlar, inşaat firmaları, siyaset ve iş dünyası ile turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşları oluşturuyor.

Türkiye genelinde dağılımı abonelik ve dağıtım ile sağlanacak Turizmde Son Nokta dergisi 2 ayda bir İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanıyor.

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Aralık-Ocak 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Turizmde Son Nokta Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017