Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turkishtime - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Turkishtime

Turkishtime Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turkishtime adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turkishtime Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Turkishtime

İş Dünyası Dergisi

Geleceği görmek

İSTANBUL, Ekim ve Kasım aylarında iş dünyasıyla ilgili çok önemli organizasyonlara sahne oldu. Maraton, Brandweek’le başladı; Pazarlama Zirvesi, Türkiye İnovasyon Haftası ve MARKA Konferansı’yla devam etti. Bu konferanslarda birçoğu guru niteliğindeki çok önemli konuşmacılar, iş dünyasına yön verecek trendleri anlattılar. Değişimin giderek hızlandığı bir çağda “başımıza” (Sektörümüzün başına, şirketimizin başına, işimizin başına…) neler geleceğini öngörmek için, bu konuşmaları dinlemek önem taşıyordu. Ama günlük iş rutini arasında orada bulunmak da kolay değildi. “Trendleri kaçırdım” diye endişelenmeyin! Turkishtime yazarı, Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama Yüksek Lisans Koordinatörü Dr. Selçuk Tuzcuoğlu, bu organizasyonların tümünü izleyip, yeni trendleri sizin için süzdü ve kaleme aldı. Bu ayki kapak dosyamız, Dr. Tuzcuoğlu’nun bu yazısıyla açılıyor. Tuzcuoğlu’nun yazısı sadece başlangıç. 2017’de iş dünyasına yön verecek trendleri, Assessment Systems CEO’su Levent Sevinç, Ergene Consulting CEO’su Murat Ergene ve İstanbul Ticaret Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Ferhan Benli anlatmaya devam ediyorlar. Bu kapsamlı dosya umarım, geleceği bir parça olsun netleştirebilir. Turksihtime - Halkbank Ortak Akıl Toplantıları’nı bu sayımızda Kimya Sektörü Ortak Akıl Toplantısı ile sürdürüyoruz. İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Murat Akyüz’ün liderliğinde ve Prof. Dr. Emre Alkin’in moderatörlüğünde düzenlenen toplantıda konuşulanların, okurlarımızın ufkunu açacağına inanıyorum.

Başarılı bir yıl dileğiyle,

Barış Soydan

  • Arşiv Sayısı : 91
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Turkishtime Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017