Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turkishtime - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Turkishtime

Turkishtime Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turkishtime adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turkishtime Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Turkishtime

İş Dünyası Dergisi

Turkishtime toplantıları...

Bu ayki kapağımızda, Türkiye’de e-ticaret ekosistemine yön veren liderlerin katıldığı yuvarlak masa toplantısı var. “E-ticaret ekosistemi” dedim, çünkü sadece online satış yapan sitelerin liderleri değil, onlara ödeme altyapısı sağlayanlar, depolarını yönetenler, yazılımlarını kodlayanlar ve bu arada sektörün iki önemli derneğinin başkanları da katıldı Turkishtime – Halkbank Ortak Akıl Toplantısı’na. Katılım yelpazesi geniş, katılımcı düzeyi yüksekti. Kapak sayfalarımızda göreceğiniz gibi, e-ticaret ekosistemine yön veren belli başlı sitelerin pek çoğunun CEO’su veya kurucusu, toplantı masasının çevresindeydi… E-ticaretin birçok acil meselesi, belki de ilk kez masaya bu toplantıda yatırıldı. Bir şey net: Elbirliği yapmadıkça e-ticaret dünyasının sorunlarının çözümü kolay değil. Aynı masa etrafında bir araya gelmeye, çıkış yollarını aramaya devam etmek gerekiyor. Turkishtime, e-ticaret ekosisteminde ortak aklı aramaya yönelik etkinliklerini önümüzdeki dönemde de sürdürecek. Ekim ayında başka bir sektörün, otomotivin liderleriyle buluşacağız. E-ticarete göre çok daha eski ve bu nedenle ortak meseleleri ve çözüm yolları daha çok ele alınmış bir sektör, otomotiv. Bununla birlikte tıpkı e-ticaret gibi otomotivde de teknoloji çok hızlı değişiyor. Dünün sorunları ve çözüm yolları, bugün hiçbir anlam ifade etmeyebiliyor. Yeni koşulları, teknolojileri, yeni bir bakış açısıyla ele almak gerekiyor. Bu nedenle Turkishtime - Halkbank Otomotiv Ortak Akıl Toplantısı’nın sektöre taze bir soluk üfleyeceğine inanıyoruz. 10 Ekim’de bu kez Gaziantep’te, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri’nde, ihracatçılarla bir araya geleceğiz. “Küresel Fırsatlar Zirvesi” adlı toplantımızda Derimod’un kurucusu Ümit Zaim, Bloomberg HT Radyo Genel Yayın Yönetmeni Açıl Sezen gibi liderler konuşacak. Güneydoğu Anadolu’da faaliyet gösteren tüm ihracatçıları, zirvemize bekliyoruz.

Başarılı bir ay dileğiyle...

Barış Soydan

  • Arşiv Sayısı : 88
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Turkishtime Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016