Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turkkey Magazine - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Turkkey Magazine

Turkkey Magazine Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turkkey Magazine adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turkkey Magazine Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Turkkey Magazine

İş Dünyası Dergisi

Dünyanın Gözü TURKKEY Magazine'de!
Türkiye'nin uluslararası alanda etkili ve doğru tanıtımı amacıyla yayın hayatına 2010 Şubat ayında başlayan ve İngilizce olarak yayınlanan TURKKEY Magazine üç ayda bir okuyucularıyla buluşacak süreli bir yayındır. Dergimiz, ülkemize ait kültürel, ekonomik, sosyal ve politik haberler ile bunlara ait geniş dosya, makale, röportaj ve görsel malzemeyi hedef kitlesine etkili bir şekilde ulaştıran, ülkemizin uluslararası alandaki imajını güçlendirecek konularda yayın yapmaktadır.

Dergicilik, günümüzde reklam verenler açısından en etkin ve yaygın mecra olarak görülmektedir. TURKKEY Magazine'nin bu anlamda ulaştığı kitle göz önünde bulundurulmalıdır. Dergimiz birçok üst düzey kişi ve kurumlara ücretsiz gönderildiği gibi yaygın ve prestijli kitapevlerinde de satışa sunulmuştur. 

Türkiye'nin görüş ve düşüncelerinin uluslararası alanda Türkçe - İngilizce olarak ifade etmesine olanak sağlamaktadır. İlk sayısı tamamen İngilizce çıkan TURKKEY Magazine, ikinci sayısından itibaren Türkçe -İngilizce olmak üzere iki dilde çıkarılmaktadır. 

TURKKEY Magazine, with its first issue in February 2010 and in English, is a periodical which will meet its readers quarterly, aiming to accurately and effectively promote Turkey in the international arena. Our magazine has been published on issues that will strengthen our country's image in the international arena, effectively reaching the target audience with our cultural, economic, social and political news and the regarding files, articles, interviews and visual materials.

Magazine publishing, today, is perceived as an efficient and widespread channel by the advertisers. The audience, TURKKEY Magazine is reaching, should be considered in this sense. Our magazine, is put on sale in widespread and prestigious book stores, besides being sent to top level individuals and institutions free of charge.

TURKKEY Magazine which is the first issue was in English completely, is preparing its second issue in Turkish and English language.

  • Arşiv Sayısı : 10
  • Son Sayı : Autumn 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Turkkey Magazine Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017