Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
V2K Designers - Tekstil Moda Dergisi
Ana Sayfa > V2K Designers

V2K Designers Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj V2K Designers adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

V2K Designers Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

V2K Designers

Tekstil Moda Dergisi

Modayı yakından takip eden ve alışveriş etmeyi sevenler için bazı şehirler, onları özel kılan mağazaları ile öne çıkar. Tıpkı İstanbul ve V2K designers gibi...

Moda söz konusu olduğunda, Türkiye’de pek çok ilkin arkasındaki isim Vakko, V2K designers aracılığı ile, yurtdışında pek çok örneğine rastladığımız konsept mağazacılık anlayışına öncülük ediyor. Ünlü tasarımcıların koleksiyonları, podyumlardan hemen sonra V2K designers mağazalarındaki yerlerini alırken; moda dünyasının en yeni isimleri de yine V2K designers farkı ile keşfediliyor.

V2K designers, sadece moda dünyasını ayağımıza getirmekle kalmayıp; alışverişin keyifli bir aktivite olduğunu hatırlatacak unsurları da beraberinde sunuyor.

Mağaza dekorasyonu
Temsil ettiği markaların ruhunu yansıtan ve ünlü metropollerin sokaklarından ilham alan dekorasyonu ile de fark yaratan V2K designers mağazalarında 2005 yılında Wallpaper dergisi tarafından Avrupa’nın En İyi Genç Tasarımcıları arasında gösterilen Autoban’ın imzası bulunuyor.

Beton zemin üzerinde yükselen beyaz tuğla duvarlar, grafik etkisi yüksek sloganlar ile hareketleniyor. Ahşap teşhir üniteleri ise mekanda sıcaklık hissi yaratıyor. Mağazanın metal kapısı kıvrımlı formuyla eski Amerikan arabalarını akla getirirken; iç dekorasyonun geneline hakim olan sade ve net çizgiler, sergilenen kreasyonları ön plana çıkarıyor.

Barda buluşalım
V2K designers, kıyafet standları ve soyunma kabinleri arasında geçen zamanın ne kadar yorucu olduğunu iyi biliyor. İşte, bu yüzden size hem dinlenmeniz, hem de alışverişinize daha iyi yön verebilmeniz için küçük bir kahve molası öneriyor. Üstelik mağazayı terk etmenize gerek kalmadan...

O konuşan Betsey Johnson mı?
V2K designers, birlikte çalıştığı uluslararası moda tasarımcılarının kendi seslerinden aldığı kayıtları, Power FM aracılığıyla tüm Türkiye’ye duyuruyor. Mağaza içlerinde de yayınlanan bu spotlara, yine moda tasarımcılarının kendi el yazılarından V2K’ya özel kaleme aldıkları notlar eşlik ediyor. Mağaza duvarlarını süsleyen bu notlar, giyim kuşamımıza yön veren isimlerle aramızdaki bağları da kuvvetlendirmiş oluyor.

Zincirin halkaları
V2K designers, kendi evine çıkalı henüz çok kısa bir süre oldu. 2005 yılı sonunda Ankara ve İstanbul Nişantaşı’nda açılan mağazaların başarısının ardından V2K designers, Kanyon Alışveriş Merkezi’ne de yerleşti. Zincirin halkaları çoğalmaya devam ediyor...

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Sonbahar -Kış 09/10
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

V2K Designers Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017