Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Vip Asb Güvenlik - Güvenlik Broşürü
Ana Sayfa > Vip Asb Güvenlik

Vip Asb Güvenlik Broşürü Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Vip Asb Güvenlik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Vip Asb Güvenlik Broşürü Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Vip Asb Güvenlik

Güvenlik Broşürü

2000 Yılında kurulmuştur.Deneyimli bir ekip tarafından kurulan firma, Kanun'un zorunlu kıldığı tüm donanımlara sahiptir.

Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri ve şubeleriyle 100'e yakın kurum, kuruluş ve konut alanına, 500'e yakın personeller güvenlik hizmeti vermektedir.

Günümüzde çok basit ve ucuz sayılabilecek güvenlik hizmeti bedeliyle, güvenliğin olmadığı ortamlarda oluşan istenmeyen olaylardaki kayıplar karşılaştırıldığında, bu kayıplardaki maddi ve manevi zararın çok daha fazla olduğu hemen görülebilecektir. Bu nedenle de pek çok kuruluş; personel adedini azaltma, personel değişimini kısa zamanda ve sorunsuz halletme, ihbar, ihtiyarlık tazminatı, periyodik eğitim ve denetim gibi sebeplerle, güvenlik hizmetlerinde müteahhit firmaları tercih etmektedir.

Bu anlamda da yine birçok ciddi ve büyük kuruluşun tercihi, uzman kadrosu, referansları ve güvenliği bilimsel metodlarla sağlayan yaklaşımıyla VIP ASB Güvenlik olmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Vip 2009
  • Yayın Türü : E-Broşür
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Vip Asb Güvenlik Broşürü Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017