Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Voyager - Gezi Seyahat Dergisi
Ana Sayfa > Voyager

Voyager Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Voyager adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Voyager Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Voyager

Gezi Seyahat Dergisi

Türkiye'nin ilk seyahat rehberi Voyager, unutulmaz bir seyahat için Türkiye'nin önde gelen başvuru kaynağı...

Yurtiçi-yurtdışı turlardan konaklama merkezlerine, meteorolojik verilerden son dakika fiyatlarına kadar kapsamlı bir seyahat rehberi sunan Voyager'da her ay birbirinden özel öneriler bulacaksınız.

Türkiye'de henüz popülerleşmemiş, çok az insanın bildiği, ama dünyada hızlı bir şekilde gündeme gelen seyahat noktalarını, Afrikadaki Masali kabilesinden yeni bin yılın Tokyo gençliğine kadar farklı kültürleri, dünyanın en çok rağbet ettiği butik otelleri Voyager'ın sayfalarında karşınıza çıkacak.

Ayrıca seyahatte gerekli belgeler, meteorolojik veriler, uçak biletleri ve havayollarından kampanyalar, 100'ün üzerinde tur programı ve çok özel promosyonları da yine Voyager'da okuyabileceksiniz.

  • Arşiv Sayısı : 31
  • Son Sayı : Aralık 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Voyager Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017