Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Watch Plus - Hediye Aksesuar Dergisi
Ana Sayfa > Watch Plus

Watch Plus Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Watch Plus adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Watch Plus Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Watch Plus

Hediye Aksesuar Dergisi

"Türkiye'nin lüks saat dergisi" sloganıyla yola çıkan ve kısa süre içinde bu ayrıcalıklı sektörde kendine sağlam bir yer edinen Watch Plus, nitelikli saat sektörünün referans yayını olarak kabul ediliyor. Eylül ayında 10.sayısı yayınlanan dergi, gerek zengin içeriği gerekse 10 bin kişiyi aşkın geniş dağıtım ağı ile sektörün nabzını tutma görevini üstleniyor.

Saat dünyasının önde gelen isimleriyle yapılan çarpıcı röportajlar, prestijli markaların dününü, bugününü ve yarınını inceleyen özel araştırma dosyaları, sektörde dünya çapında meydana gelen tüm gelişmeler, o dönemde öne çıkan yeni modeller, özel temalarla hazırlanan koleksiyon dosyaları, özel fuar sayıları ve detaylı mekanik bilgiler… Hepsi ve daha fazlasını, "bakılan değil okunan yayın" vizyonuyla hazırlanan Watch Plus'ta bulabilmeniz mümkün. Ayrıca derginin 10.sayısında başladığı "Plus" konseptinde ise, otomobilden mücevhere, kalemden giyime kadar çeşitli lüks tüketim kalemleri detaylı olarak işleniyor.

Raflara çıktığı ilk günden beri prestijli markaların vazgeçilmez yayını olan Watch Plus; seçici, stil sahibi, yaşamdan keyif almayı bilen ve büyük bölümü A+ ve A grubundaki okur profiline hitap etmeye devam ediyor. Dünya Süper Dağıtım kanalıyla seçkin bayilerde yerini alan dergi, iki ayda bir yayınlanıyor.

  • Arşiv Sayısı : 9
  • Son Sayı : Temmuz-Ağustos 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Watch Plus Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017