Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Wedding Style - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Wedding Style

Wedding Style Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Wedding Style adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Wedding Style Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Wedding Style

Kadın Moda Dergisi

Kış geliyor. Hoş geliyor...

Güzel İzmir'imizin güneşde ısıtan, gölgede ürperten yumuşak bir sonbahar sabahından bir kez daha fark ettik ki, kış geliyor.

Mevsimler ne olursa olsun düğünler bitmiyor. Yeni nesil gençler hayatı ertelemek için beklemek yerine kış düğünlerini tercih ediyor.

Ve her mevsimin ayrı bir güzelliği olduğunu bilenler, kış düğünlerinin kendine has avantajlarına doğal olarak sahip oluyor. Düğün mekanlarında, gelinlikte, damatlıkta, mobilyada ve balayı turizminde kısacası her alanda sezon sonu indirimiyle yaza oranla daha hesaplı fiyatlarla düğün organizasyonunu tamamlayabiliyor.

Sonbaharda ve kışta düğün dernek işine kalkışanları, düğün organizasyonu planlayanları yüzlerce seçenek ile otel düğünleri, kapalı mekanlar bekliyor. Düğüne katılacak konuk sayısına ve bütçeye en uygun mekanı seçmek sizlere kalmış.

Gelinlik modellerine gelince, kışın soğuk olur, üşürüm diye düşünmenize gerek yok. Kapalı mekanda gerçekleşecek bir düğünde gelinler soğuğu dert etmeden hayallerindeki gelinliği nasıl isterse öyle uygulatabilir. Düğün mekanına ve tarzına uygun düşsün yeter.

Sevgili kış gelinlerimiz, Birbirinden şık gelinlik modelleri sayfamızda sizleri bekliyor. Şimdiden iyi seçimler ve keyifli okumalar...

Nalan Oğuz Ayrancı

  • Arşiv Sayısı : 8
  • Son Sayı : Ekim-Kasım 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Wedding Style Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016