Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Wedding Style - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Wedding Style

Wedding Style Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Wedding Style adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Wedding Style Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Wedding Style

Kadın Moda Dergisi

Merhaba Sevgili Wedding Style Okurları,

2017 sezonunun tatlı telaşı tüm sektörü sarmış durumda. Ocak ayında standlı katılım yapacağımız Fashionist ve Evlilik Dünyası fuarlarının hemen sonrasında IF Wedding Fashion İzmir fuarı ile yeni sezon resmi olarak start almış oluyor.

Bu yıl Wedding Style dergisi olarak İtalya'da Sposa Italia Milano, İngiltere'de London Bridal, Harrogate Bridal ve White Gallery, Almanya'da Interbride, Azerbaycan'da Wedding Expo Bakü ve Katar'da IWED fuarlarına yapacağımız katılımlarla Türkiye'nin gelinlik, damatlık ve abiye üretimindeki gücünü tüm Dünya'ya duyurmaya devam edeceğiz.

Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde Yılbaşı ve Noel 'in tarihçesi ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Ayaklar ve Ayakkabılar, Yılbaşı Yüzleşmesi, Göbeklitepe ve Kahvaltı yazılarımızda da her zaman olduğu gibi kimi zaman ise bildiğimiz ama dikkat etmediğimiz detayları bulacaksınız.

Kombin ve trend sayfalarımızda Dünya'dan güzel örnekleri sayfalarımıza taşıyoruz. Özellikle bu ay İzmirin önemli değerlerinden biri olan başarılı fotoğrafçı Tolga Yurdaer ile yaptığımız dergi fotoğraf çekimleri de adından sıkça bahsettirecek. Editoryal bir konseptte size sunduğumuz İzmir'in seçkin firmalarının 2017 Koleksiyonlarından seçtikleri ürünleri alıcı bir gözle incelemenizi tavsiye ederiz.

Yılın en uzun gün ve gecesini arkada bırakıp, bahara doğru yol aldığımız şu günlerde, Cennet vatanımız uğruna canlarını veren tüm şehitlerimizi de rahmet ile anıyoruz.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şüheda fışkıracak, toprağı sıksan şühede.
Canı, cananı, bütün varımı alsın da Hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Hepimiz için Bereketli bir yıl olması dileğiyle, Keyifli Okumalar...

Nalan Oğuz Ayrancı

  • Arşiv Sayısı : 9
  • Son Sayı : Aralık-Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Wedding Style Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017