Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
WomanRoute - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > WomanRoute

WomanRoute Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj WomanRoute adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

WomanRoute Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

WomanRoute

Kadın Moda Dergisi

Özgün, kendi tarzını oluşturmuş, farkındalık sahibi, seçici ve hayat kalitesine önem veren kadınlara hitap eden WomanRoute, kadını hem başarıları ve başarısızlıkları hem de zaafları ve farklılıklarıyla kucaklayarak, sadece güzel bir resim olmanın çok ötesine taşımayı hedefliyor. WomanRoute, içeriğinde cesur ve özgün kadınların hikayelerine yer verirken, modern kadına iş ve sosyal hayat içerisinde farklı bir pencereden bakıyor.

Sağlık, estetik, kozmetik ve dermokozmetiğin yanı sıra modanın, tasarımın, mücevher ve mekanların en seçkin örneklerini sizlere taşıyan WomanRoute, eminiz, kendini tanımak isteyen kadınların olduğu kadar, kadınları anlamaya çalışan erkeklerin de hayatında vazgeçilmez bir yer tutacak.

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : Mart-Nisan 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

WomanRoute Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017