Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Women's Health - Spor Dergisi
Ana Sayfa > Women's Health

Women's Health Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Women's Health adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Women's Health Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Women's Health

Spor Dergisi

MUTLULUK NEREDE?

İnsan oğulları ve kızları, dünya üzerinde var oldukları günden beri onu arıyor.Buluyor, kaydediyor, yeniden buluyor, yeniden kaybediyor. Mutlulukla aramızdaki kaçıp kovalamaca hiç bitmiyor. Sonsuz mutluluk da yok. Hayat, aslında sadece anlardan ibaret...İşte o mutlu olduğumuz anları fark edebilmek ve o anlarda her ne yapıyorsak, onu daha çok yapabilmekte belki de işin bütün sırrı.

Kimisi için bu, sevdiği insanlar ya da sadece kendi keyfi için güzel bir yemek pişirmek... Kimisi için, bilmediği kentleri, sokakları, uzak- yakın coğrafyaları keşfetmek. Kimisi içinse tüm kaslarını delice çalıştırdığı uzun bir antrenmanın ya da koşunun sonundaki tatlı yorgunluk. Evet, bu sonuncusunun nasıl bir mutluluk verdiğini açıklamak belki diğerlerinden biraz daha zor... Ama bir kez tadınca da vazgeçilmez olduğu kesin!

İşte mutluluğun bu türünü yakından tanıyan ve çevresindeki herkese de bulaştırmaya kararlı olan bir kadın var kapağımızda bu ay: Kayla Itsines! Ben ona "ilham perisi" diyorum. Öyle doğal ve kendini öyle samimi bir şekilde anlatıyor ki, bu naif kadının dünyanın bir numaralı egzersiz eğitmeni ve yaklaşık yedi milyon takipçiye sahip bir Instagram fenomeni olduğuna inanmak çok zor. Women's Health'e özel bu söyleşinin her satırını ilgiyle okuyacağına eminim. Yedi dakikalık egzersiz planını ise mutlaka dene.

Brokolinin haşlanma süresinde forma girebileceğini Kayla söylüyorsa ona inanmalısın!

Hayatının kontrolünü eline aldığında, mutluluk kendi içinden gelen ve artık dışarından beklemediğin bir parçan olacak. Bunu başarabilmek için ne yapman, neleri değiştirmen gerektiğini ise en iyi sen biliyorsun! Bilmesen bile kabul et ki hissediyorsun. Hani o yapmak isteğin, yapmamak için bahaneler ürettiğin ve seni sürekli huzursuz eden şey var ya? İşte o huzursuz halin, aslında yapman gerekenin ne olduğunu sana söylüyor. Bizim yapabileceğimiz ise, her zaman olduğu gibi dolu dolu içeriğimizle sana rehberlik ve yol arkadaşlığı yapmak...

Örneğin bu ay, yaşam kaliteni arttırmanı sağlayacak tam 32 ipucu, sayfa 76'da seni bekliyor. Güncel araştırmalara dayanan ve uzman görüşleriyle hazırlanmış önerilerimizin tümü ile yarıyor. Deneyip görmek sana kalmış!

Iskalamaman gerektiğini düşündüğüm bir diğer dosyamız ise sayfa 114'te yer alan HIIT antranman planı. Bolca yağ yakıp vücudunu şekillendirirken, aynı zamanda sana dinlenme şansı da veren ve fazla vaktini almayan bu basit plan, iki hafta gibi hızlı bir sürede (ve güvenli bir şekilde) daha düz bir karna, daha şekilli kaslara ve bence en güzeli bitmeyen bir enerjiye sahip olmanı sağlayacak. Tabii ki yorulmayacağını iddia etmiyoruz, bira yorulacaksın. Ama ne demiştik başta? O yorgunluğun verdiği mutluluğu ancak yaşayan biliyor. Yorgunluk olmasaydı, dinlenmenin tadını çıkarabilir miydik? Peki öyleyse, sadece de artık başlamanın zamanı gelmedi mi?

İyi beslenmenin , varsa fazla kilolardan kurtulmanın, egzersize be olursa olsun vakit ayırmanın, kısacası kendine gerçek anlamda iyi bakmanın mevsimi yok. Onu bol bol doyur. Tüm yıl olduğu gibi, yaz boyunca da formda ve mutlu kal.

Sevgimle...


Sibel Yeşilçay

  • Arşiv Sayısı : 39
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Women's Health Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017