Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
3e Electrotech - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > 3e Electrotech

3e Electrotech Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj 3e Electrotech adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

3e Electrotech Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

3e Electrotech

Sektörel Dergisi

Sevgili okurlar;

21. Yüzyıl için Yenilenebilir Enerji Politika Ağı (REN21) tarafından yayınlanan “Yenilebilir Enerjinin Küresel Geleceği: %100 Yenilenebilir Enerjiye Doğru Mühim Tartışmalar” raporuna göre, yenilenebilir enerji geleceği şekillendirecek. Bu da demek oluyor ki, 2050 yılına kadar global düzeyde %100 yenilenebilir enerjiye geçiş yapmak hayal olmaktan çıkacak. Özellikle, küresel ısınmanın hissettirdiği ciddi olumsuzluklar, enerji verimliliği konusunun sıklıkla gündeme gelmesine sebep oluyor.

Enerji kaynakları hızla tükettiğimiz dünyamızda, alternatif enerji kaynakları bulmak için yapılan tüm çalışmaların yanı sıra enerjinin verimli kullanılmasıyla ilgili araştırmalar ve çalışmalar titizlikle yapılmaya devam ediyor. Birçok alanda, özellikle de endüstride maliyetin en büyük parçasını oluşturan enerji harcamaları yüzünden şirketler enerjiyi çok daha verimli kullanabilecekleri cihazlara ve sistemlere yöneliyorlar.

3E Electrotech dergisi olarak bu ayki sayımızda “Enerji Kalitesi ve Verimliliği” konusunu ele aldık. Makaleler, geliştirilen cihazlar ve daha fazlasını Haziran sayımızda bulabilirsiniz.

Deniz Güldal

  • Arşiv Sayısı : 50
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

3e Electrotech Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017