Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
3e Electrotech - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > 3e Electrotech

3e Electrotech Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj 3e Electrotech adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

3e Electrotech Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

3e Electrotech

Sektörel Dergisi

Sevgili okurlar;

Tüketici ihtiyaçlarının daha çok göz önüne alındığı anahtarpriz sektörü, başlangıcından şimdiye kadar olan süreçte belki de en önem verilen kısım. Önceleri sadece bir açma-kapama aparatı olarak düşünülürken artık hem dekorasyonun hem işlevselliğin bir parçası. Ürün çeşitliliği konusunda firmaların son zamanlarda yaptığı atılımlar sektörün hareketlenmesine de katkı sağlıyor. Doğal taştan, ahşap çerçeveye kadar her türlü materyalin kullanılmasıyla ve kişiselleştirilen son teknoloji, trend ürünler tüketicilerin her türlü ihtiyacına cevap veriyor. Böylelikle anahtar-priz sektörü sadece bir plastik parçası olmanın ötesine geçiyor ve hayatımızda önemli bir yere sahip oluyor. Anahtarpriz sektöründen yola çıkacak olursa sektörün genel olarak eksiği ise eğitimli iş gücü eksikliği. Sektörün önde gelenleri tarafından da dile getirilen ve çözüm arayışında olunan konu bu. Sektörün çalışanlarının kaliteli ve işinin uzmanı olan kişilerden olmasının hem firmaya hem sektöre hem de kullanıcılara faydası çok büyük. Karşılıklı memnuniyet hem geleneksel kalınmasını hem de modernize olup gelişmesini sağlayan bir unsur. Anahtar-priz sektöründe diğer önemli noktalardan biri de montaj. Montaj sırasında anahtar-prizin kaliteli, uzun ömürlü olması ve en önemlisi de montajı yapacak yetkili kişinin işinin ehli biri olması daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir. Özetlemek gerekirse anahtar-priz sektörü gün geçtikçe kendi gelişimine yatırım yapıp, yenilikçi bir bakış açısıyla her geçen gün gelişen bir sektör haline gelmiş durumda. Sektörün önemli isimleri ile yaptığımız röportajları ve son gelişmeleri bu sayımızda okuyabilirsiniz.

Önümüzdeki ay görüşmek üzere…

Deniz Güldal

  • Arşiv Sayısı : 52
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

3e Electrotech Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017