Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Alara Fidan - Gıda Tarım Kataloğu
Ana Sayfa > Alara Fidan

Alara Fidan Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Alara Fidan adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Alara Fidan Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Alara Fidan

Gıda Tarım Kataloğu

Günümüze kadar Alara Tarım'ın dış ticarette yakaladığı başarıyı daha ileriye götürmek amacı ile Avrupa'daki müşterilerine istediği seçkin tür, çeşit, kalite ve tonajda meyve üretimini gerçekleştirmek amacıyla şirket bünyesinde etkin bir fidan üretim alt yapısı oluşturulmuştur. Bugün gelinen noktada İç ve dış pazar odaklı meyve üretim modeli de Alara Fidan'in ana hedefini oluşturmaktadır. Firmamızın amacı pazar talebi doğrultusunda meyve üretimini ve modern meyve ihracatını geliştirmektir.

Firmamız bünyesinde bugün için güçlü bir alt yapıya kavuşturulan fidan üretimi profesyonel bir bakış açısıyla güçlü kadrosunun desteğinde fidan ve meyve üretimine yönelik hizmetlerini sürdürmektedir. Alara fidan; Bursa, Çanakkale-Ezine, Mersin-Tarsus, Adana-Ceyhan'daki modern meyve bahçe ürünlerini dış pazarda satış organizasyonunu yapmakta ve yeni tür ve çeşitler ile meyve ihracatını zenginleştirmektedir. Türkiye'yi Avrupa ve Ortadoğunun meyve bahçesi ve tedarikçisi yapmak üzere yoğun çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Alara Fidan Üretim ve Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Avrupa pazarı'nın talep ettiği çeşitlere yönelik, yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve pazar değerlendirmeleri yardımı ile bu yeni çeşitlere ait fidanları üreterek, Türkiye'de modern meyve bahçelerinin oluşmasını ve bu şekilde üreticilerin, pazarın talebine göre üretim yapmalarını sağlamak üzere organize olmuştur. Kaliteli, adına doğru, sertifikalı ve virüsten ari olan fidan üretimi sayesinde kaliteli ve verimli üretim modelini projelendirmek suretiyle, iç ve dış pazar taleplerini karşılamak üzere stratejilerimizi oluşturmuş ve faaliyetlerimize başlamış durumdayız.

Alara Fidan, kiraz ve incir'de yakalamış olduğu Avrupa ve Dünya birinciliklerini; Japon erikleri, Nektarin, Kayısı, Trabzon Hurması, Nar, Elma çeşitleri ile de yakalamayı hedeflemektedir. Bu nedenle meyve üreticileri ve yatırımcıları ile başarılı çalışmaların sürdürüldüğü paylaşım sayesinde amaçlanan hedefe en kısa süre içerisinde ulaşılacaktır.

Yukarıda açıklamaya çalıştığımız amaç ve hedefler doğrultusunda Alara Fidan Üretim ve Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti. Türkiye'de modern fidan üretimi ve pazarlaması yanında sektörün iç pazara yönelik meyvenin pazarlanması yönü ile de aydınlık ve gelecek vaad eden kuruluşu olmaya devam edecektir.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Alanar 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Alara Fidan Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017