Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
ALL - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > ALL

ALL Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj ALL adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

ALL Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

ALL

Kadın Moda Dergisi

Bir başka BAHAR

Sezonun ilk adımlarının duyulduğu Mart sayımızın kapağında Gökçe Bahadır, tıpkı yeni heyecanlar gibi ışıldıyor. Pozitif olmaya en ihtiyacımız olan zamanlarda, baştan sona enerji dolu bir sayı hazırlamak istedik. Stil ve alışverişin en uygulanabilir yorumlarını, alışveriş ve moda içeriğimizde işledik. Geleneksel Sezona Bakış çekimimizde bu ay sizi biraz şaşırtmak istedik. Gerçekten ilham veren sahici kadınların buluştuğu bir sezon çekimi gerçekleştirdi moda direktörümüz Nazlı Alaca ve Can Sever. Çekimin içine gizlediğimiz minik notları, umarız –eğer dergiyi kesmeye kıyabilirseniz- gözünüzün gördüğü bir yerlere yapıştırırsınız.

Kapak çekimine geri dönecek olursak: Gökçe Bahadır’ın Bağlan Keskin’e anlattıkları, oyuncu ile ilgili uzun zamandır okumadıklarınız, duymadıklarınız. Güçlü kadın imajının bizdeki yansımalarından biri olan Gökçe’nin ilham veren cevapları, onun yeni hayatının da altını çiziyor adeta.

Baharda yepyeni umutlar ve güzel günler göreceğimize inanarak yeniden buluşacağımız güne kadar, hoşça kalın.

I LOVE U ALL! ;)

Sıla Güven

  • Arşiv Sayısı : 89
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

ALL Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017