Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
ALL - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > ALL

ALL Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj ALL adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

ALL Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

ALL

Kadın Moda Dergisi

Sevgili Okur,

10 yıl önce Türkiye’nin ilk yerli moda dergisi olarak çıktığımızda, amatör ruhlarımızda heyecan ve orijinal olmanın tatlı gururu vardı. Kendin gibi olmak, kalıpları yıkmak ve şekilciliğe karşı durmaktı amacımız. Alışılagelmiş stil kavramları değişiyordu, bu yenilikçi yaklaşımı her zaman içimizde yaşatarak büyüdük. Şimdi tam 10 yaşındayız. Özel kutlama sayısını hazırlarken kendimize döndük, sizi düşündük ve bulduk! ALL’un farkı orijinal olmasıydı. Aynı tatlı heyecanla, kendimiz gibi, siz gibi bir sayı hazırladık.

Stil sahibi olmak, kendini ifade etmenin en kolay ve özgür yolu; sokakta couture olur mu önyargılarına moda editörümüz Kübra Konca ve Can Sever’in moda çekimiyle yanıt verdik. (Sayfa, 168) Ulaşılabilir olmaktan hiç vazgeçmedik ve parti stilleri, cesur trendlerle dolu alışveriş sayfaları hazırladık. (Sayfa, 71)

Biz en başından beri alışveriş arkadaşı olmayı seçtik, geri dönüşlerinizle beslendik. 2. yılımızda başlattığımız Stil Sende yarışmasıyla okurlarımızla buluştuk. Tam 8 yıldır her ay heyecanla hazırladığımız sayfalarda sizlerin ne hayaller kurduğunu gördük. 10 yıllık arşivimizden en iyileri yeniden seçtik. (Sayfa, 268) Yeni sezon yeni başlangıçların işareti oldu hep; moda direktörümüz Nazlı Alaca’nı arşivinden en iyi 10 sezona bakısı bir araya getirdik. (Sayfa, 260) Biz bir hikaye kurguladık, kahramanları çoğu kez kadınlardı. Hikayemize ortak olan, kendini dilediği gibi ifade eden 10 güçlü kadına, “Söz sizde” dedik. ( Sayfa, 237)

Nisan özel kutlama sayımızda, ALL ailesi olarak, 10 yıldır hikayemize ortak olduğunuz için sizlere teşekkür ederiz.

En büyük ilham kaynağımız sizsiniz!

ALL Ekibi

  • Arşiv Sayısı : 90
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

ALL Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017