Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
ALL For Kids - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > ALL For Kids

ALL For Kids Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj ALL For Kids adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

ALL For Kids Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

ALL For Kids

Anne Çocuk Dergisi

Yeni Kararlar, Doğru Zamanlama…

Yeni yılın ilk sayısında yüzümüzü değişen mevsime çevirdik ve sağlıklı yaşam, kişisel gelişim için yenilikçi kararlarımızı şekillendirecek yaşam tüyolarını bir araya getirdik. "Zaman okuma zamanıdır" dedik ve kitap okuma alışkanlığına dair çok yönlü bir içerik oluşturduk.

Kış deseni ve kovboy stili gibi sezon trendlerine alışveriş listeleri hazırladık (Sayfa, 18). Farklı deneyimler yaşamak için sıra dışı yaşam tarzı projelerini yakından tanıma fırsatı bulduk (Sayfa, 28 ve 32). Beklenen sömestr tatiline Türkiye'den ve dünyadan kayak merkezlerini araştırdık, bavul için olmazsa olmazlar listesini çıkardık (Sayfa, 62). Uzmanlarımıza doğru beslenme, müzikle yaşam ve okuma alışkanlıklarına dair öğrenmemiz gerekenleri sorduk (Sayfa, 52). Moda yolculuğumuza yenilikçi nesilden ilham alarak rahat ve minimal bir stil yarattık (Sayfa, 86).

Çocukların doğallıkları ve değişime açık oluşları bizi yeni kararlar almamız konusunda cesur ve özgür kılıyor. Hayal kurmaktan korkmayan ve gerçekten ne istediklerini bilerek yetişen bir nesille her yeni yılı umutla karşılıyoruz.

Begüm Gökçen

  • Arşiv Sayısı : 36
  • Son Sayı : Ocak-Mart 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

ALL For Kids Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017