Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Artı Life - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Artı Life

Artı Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Artı Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Artı Life Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Artı Life

Şehir Yaşam Dergisi

Aylık yaşam ve magazin dergisi Artı Life, üç yıldır okuyucularıyla buluşmakta. Günceli kaliteyle buluşturan Artı Life, sinemadan müziğe, teknolojiden kişisel gelişime, magazinden modaya kadar birçok konuyu içeriğinde bulundurmakta. Hayatın içindeki en güzel renkleri okuyucularıyla buluşturan Artı Life, her ay günceli, bilinmeyeni ve modayı evlerinize getirmektedir. Röportajlarıyla da kalitesini harmanlayan Artı Life, her sayısında birbirinden değerli ve başarılı isimleri konuk etmiştir ve etmeye de devam edecektir.

Aylık 5000 adet basılı yayın yapan dergimiz, internet okuyucularıyla birlikte aylık 10.000 tiraj yakalamış, kendi kulvarındaki dergiler içinde zirvedeki yarışa ortak olmuştur. Dağıtım konusunda Türkiye'nin en iyisi Yaysat A.Ş.'yi seçen firmamız, okuyucularıyla birçok noktada, gününde buluşmaktadır. Reklam çalışmasını sürdürdüğü firmalar, Artı Life aracılığıyla hedef kitlelerine en kısa ve en etkili bir biçimde ulaşmaktadır. Ayrıca Artı Life'a sadece Yaysat bayilerinde değil, alışveriş merkezlerinde, otellerde, elit cafe & bar & restoranlarda ulaşabilir ve artılarımıza ortak olabilirsiniz.

Göktürk Yayıncılık Danışmanlık LTD. ŞTİ. ünvanı altında Artı Life dergisiyle sizlere hizmet veren firmamız, aynı zamanda medya planlama, organizasyon, tanıtım, menajerlik, prodüksiyon ve basın danışmanlığı hizmetlerini de sunmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Kasım 2010
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Artı Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017