Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
B-Magazin Bodrum - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > B-Magazin Bodrum

B-Magazin Bodrum Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj B-Magazin Bodrum adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

B-Magazin Bodrum Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

B-Magazin Bodrum

Şehir Yaşam Dergisi

2000 yılından beri Bodrum ve çevresinde Televizyon,Gazete,İnternet ve Dergi yayıncılığı yapmakta olan Kent Medya Grubu bünyesinde hazırlanan ” B-Magazin Bodrum” 2004 yılından bu yana okuyucularıyla buluşuyor.

Ülkemizin en önemli turizm destinasyonlarından biri olan ancak son yıllarda hep paparazzi magazinciliği ile gündeme getirilen Bodrum’umuzun tarihsel, kültürel ve doğal değerlerini yerli ve yabancı misafirlerimize biraz olsun anlatmak kaygısıyla hazırladığımız dergimiz iki ayda bir, 5000 tirajla yayımlanıyor.

Son on yılda müthiş bir çekim merkezi haline gelen ve kış nüfüsu hızla artarak şehirleşme baskısıyla yüz yüze kalan Bodrumun bu gelişimine-değişimine, geçmiş bağlarını hatırlatarak tanıklık eden bir Kent Yaşam dergisi olan “ B-Magazin Bodrum “ aynı zamanda Bodrum ziyaretçileri için de bir rehber niteliği taşıyor.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Sonbahar 2008
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

B-Magazin Bodrum Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017