Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Basım Mensupları Derneği (Basmen) - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Basım Mensupları Derneği (Basmen)

Basım Mensupları Derneği (Basmen) Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Basım Mensupları Derneği (Basmen) adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Basım Mensupları Derneği (Basmen) Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Basım Mensupları Derneği (Basmen)

Sektörel Dergisi

Basmen’de güzel şeyler oluyor...Sevgili dostlar, değerli meslektaşlarım,

Sizlere öncelikle Basım Mensupları Derneğimizde güzel gelişmelerin olduğunu müjdelemek isterim. Son yazımı karamsar bir havada bitirmiş ve derneğimizin geleceğini aydınlık görmediğimi söylemiştim. Bu yazı geçen sayıda yayınlandıktan sonra sektörden almak istediğim tepkiler aldım. Gerek matbaacı olsun gerek tedarikçi tüm sektör paydaşlarımızdan cesaretlendirici ve destek olucu mesajlar geldi.

Önceden beri paylaştığım 40 yıllık bir kurum olan BASMEN’in kapatılamayacağını sektörün kurumsal hafızasının kaybedilmemesi gerektiği konusunda birçok kişi ile aynı fikirde olduğumu gördüm. Bu destek üzerine yeni dönemde profesyonel, dinamik ve son derece yetkin bir kadro ile bir çok yenilik yapılabileceğine inandım. Ne mutlu ki Yönetim Kurulu üyeliği teklif ettiğim tüm arkadaşlarım da bu görevi isteyerek ve severek kabul ettiler. 9 Asıl 5 Yedek’ten oluşan ama benim için asıl / yedek ayrımı olmayan 14 meslek gönüllüsü olarak bir araya geldik. Maddi kazanç beklemeden mesleğimize olan saygımız ve sevgimiz ile kolları şimdiden sıvadık.

12 Nisan’da yapılacak Genel Kurulumuzun öncesinde derneğimiz için çalışmalara başladık. Yeni dönemde dergimizden başlamak üzere sizlerde değişiklikleri fark edeceksiniz. İnanıyorum ki, sektörümüzün en eski derneği kısa süre içerisinde hak ettiği konuma ulaşacaktır.

Basım Mensupları Derneğimizde bu güzel gelişmeler yaşanırken sektörümüzün diğer STK’sı, kardeş kuruluş olarak gördüğüm BASEV’de de yeni gelişmeler oldu. Aynı yönetimde çalışmaktan ve ikinci başkanı olmaktan büyük onur duyduğum sevgili Sermet Tolan görevi yine çok saygı ve sevgi duyduğum Sadettin Kaşıkırık’a devretti. Benim de üyesi olduğum yeni BASEV Yönetim Kuruluna önümüzdeki dönemde başarılar dilerim.

Yeni dönemde Dernek ve Vakıf ilişkileri güçlenerek devam edecektir. Dernek ve Vakfın ayrı ayrı belirlenmiş faaliyet alanlarında birbirlerine desteği sektörümüzün tanıtımı ve sorunların çözülmesi için çok yararlı olacaktır. Temsil gücümüzün arttığı sürece kamuoyunu ve sektörü etkileme gücümüz artacaktır. Bu anlayışla bir çok ortak proje geliştireceğimize inanıyorum.

Hepinizi en samimi duygularımla ile selamlarken 12 Nisan’da MASSİT’te olacak genel kurulumuza
bekliyorum.

Murat DEMİR

  • Arşiv Sayısı : 29
  • Son Sayı : Ocak-Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Basım Mensupları Derneği (Basmen) Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017