Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bebeğimle Elele - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Bebeğimle Elele

Bebeğimle Elele Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bebeğimle Elele adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bebeğimle Elele Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Bebeğimle Elele

Anne Çocuk Dergisi

En iyisini siz bilirsiniz...

Bebek haberini ilk aldığınız anda ne hissettiğinizi hatırlıyor musunuz? Sevinç? Endişe? Korku? Umut... Karmakarışık değil mi her şey? Belki biraz gözyaşı da vardı ama şahane bir gülümseme ile karşıladınız onu eminim. Annelik işte tam da bu. Bu duygular bir ömür boyu sürecek. Hayat onunla göz göze geldiğiniz anda rotasını başka bir yöne çevirecek. Artık yaşamak; daha da güzel yaşamak için çok önemli bir sebebiniz var.

Her annenin bebeğinin mutlu, sağlıklı, başarılı bir ömür geçirmesi için bulduğu yöntemler başka. Kimisi yüksek doz disiplini onun için daha doğru bulurken kimisi için yapılabilecek en büyük iyilik onu sevgiye boğmak. Hangisi doğru? Bu işin doğrusu-yanlışı yok. Siz kalbinizden geçene güvenin en çok. Onun mutluluğunu sizden daha çok düşünecek kimse yok bu hayatta. Bu nedenle de biraz kulak tıkamakta fayda var çevreye. Biz her ay dergimizi hazırlarken her konuya birden fazla bakış açısıyla yaklaşmaya çalışıyoruz. Bu işin uzmanlarına danışıp en doğru bilgiye ulaşmak ilk hedefimiz. Uzmanların farklı bakışlarına da yer veriyoruz tabii. Doğruyu seçmeyi de size bırakıyoruz. Çünkü annelik bunu gerektirir; hislerine güvenmeyi... Her çocuk aynı olmadığına göre her çocuk aynı şekilde büyüyemez, bu da bir gerçek.

Bu ay kapağımızda Ceyda Düvenci var. Dünyanın en tatlı annelerinden biri o. Özel bir kızı vardı şimdi bir de bıcırık katılıyor aileye... Ceyda’nın tüm sorunların üzerinden nasıl geldiğini biliyorum; gülümseyerek! Bambaşka bir pencereden bakıyor o. Hayatın getirdiği her şey ödül onun için; sorgusuz, sualsiz, nedenler aramadan geleni ‘hoş geldin!’ diye karşılıyor olması onun hayatta ki en büyük başarısı bence. Sakın Yaprak Çetinkaya’nın Ceyda ile yaptığı röportajı okumadan geçmeyin; sayfa 42’de.

Yazın tadını ufaklıkla doyasıya çıkartın, boş verin minicik sorunları devleştiren insanları. Gözlerine baktığınızda dünyanızı güzelleştiren bir yıldız var avuçlarınızın içerisinde; onu öpün, koklayın ve dilekler fısıldayın kulağına...

Sağlık ve mutlulukla...

Gözde Kaynak

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Haziran-Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Bebeğimle Elele Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017