Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bebeğimle Elele - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Bebeğimle Elele

Bebeğimle Elele Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bebeğimle Elele adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bebeğimle Elele Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Bebeğimle Elele

Anne Çocuk Dergisi

Öpün geçsin…

Şimdilerde her zaman olduğundan daha zor anne-baba olmak galiba. Endişeli ruh hali, korkular, fiziksel ve ruhsal yıpranmışlık… 2016 yılının son, 2017’nin ilk sayısında tüm dileklerimiz yeni nesillerin umut dolu, mutlu ve özgür yıllar görmeleri. Haklı tedirginliklerle yaşarken bize düşense elimizden geldiğince onların bu yılları ‘huzurlu’ hatırlamalarını sağlamak.

Ne yapalım peki? Hiçbir şey olmamış gibi mi davranalım? Ya da tüm olanları ufaklıktan gizleyerek mi yaşayalım? Mümkün mü peki bu? Kendimizi nasıl hissediyoruz bu arada peki?

Olaylara gerçekçi ve olabildiğince olumlu tarafından bakmamız gerekiyor galiba. Çocuklarımız için tüm bunları kırmadan, dökmeden, korkutmadan anlatmanın bir yolunu bulmalı. Size önerimiz kesinlikle bu dönemde bir pedagogtan destek almanız.

Bizse hayatınızın en güzel döneminde olduğunuzu hatırlatmak istedik size. Hayat karşınıza ne çıkartırsa çıkartsın gülüşüyle dünyanızı güzelleştiren yavrunuz var yanınızda. Siz onun kahramanısınız unutmayın ve harika bir nedeniniz var yaşamak, güzel yaşamak için! Şimdi onu öpün ve her kötülük silinsin…

Sağlık, mutluluk ve huzur diliyoruz…

Sevgiyle...

Gözde Kaynak

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Aralık-Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Bebeğimle Elele Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017