Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bebeklife - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Bebeklife

Bebeklife Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bebeklife adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bebeklife Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Bebeklife

Şehir Yaşam Dergisi

2009 yılı Haziran ayı itibariyle okuyucularıyla buluşan Bebeklife, Ortaköy'den Sarıyer'e, Etiler'den Nişantaşı'na kadar çok geniş bir bölgedeki dağıtım ağıyla, mekanların, evlerin ve işyerlerinin yeni misafiri.

İstanbul'un en popüler semtlerinin tarihi ve bugünüyle tüm güzelliklerini gösteren, ünlü konuklarıyla yaptığı röportajlarla hayattan kesitler sunan, dağıtım bölgesindeki mekanlarıyla Bebek'i ve çevre semtlerinin tanıtılmasını sağlayan dergi, AG Ajans tarafından hazırlanmakta ve dağıtılmaktadır.

Her yeni sayısında dopdolu sayfalarıyla yediden yetmişe herkesin bir şeyler bulabileceği dergimizin her biri konusunda uzman, yazar kadrosu, sağlık, ekonomi ve kişisel gelişim konularında bilgiler veriyor. Moda sayfalarında mağaza gezmeden beğeneceğiniz ürünleri seçebilir, haftasonu etkinliğinizi planlayabilirsiniz.

Ayrıca, Sizlerden gelen yazıların yer alacağı Serbest Kürsü köşesi, Bulmaca sayfaları, Ortaköy – Sarıyer arası tüm restaurant, bar, cafe ve otellerin iletişim bilgilerinin de bulunduğu Bebeklife'a iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Haziran 2009
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Bebeklife Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017