Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Berişler Sandalye - Dekorasyon Mimarlık Kataloğu
Ana Sayfa > Berişler Sandalye

Berişler Sandalye Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Berişler Sandalye adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Berişler Sandalye Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Berişler Sandalye

Dekorasyon Mimarlık Kataloğu

1982 yılından beri kazandığı deneyimin verdiği güvenle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi ileri teknoloji ve uyumlu ekibi ile bütünleştirerek, sektöründe doğru çözümler üretmeye devam etmektedir.

İstikrarlı ve azimli çalışması ile kaliteden ve güvenirliğinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini hedef alarak, sektörün önemli firmaları arasında yer alan Berişler Sandalye 1500 M2 kapalı alanda kurmuş olduğu imalatında tam otomatik makinalarla ayda 6000 adet sandalye üretmektedir.

Ürün kalitesinde malzeme kadar işçiliğinde önemli olduğunu bilen Berişler Sandalye üretim sürecinin her aşamasında son derece titiz bir çalışma yürüterek ve en önemlisi seri imalatının ve kapasitesinin gücü ile kaliteden taviz vermeden ekonomik üretim yapmayı başarmış, bugün bu avantajını müşterilerine yansıtmıştır.

Yurt içinde önemli projelere imza atan Berişler Sandalye faaliyetlerini yurt dışına da taşıyarak Belçika, Almanya, Yunanistan, Avusturya ve Kosava'ya ihracat yapmaktadır.

25 yılı aşkın sürede sektöründe sizinle birlikte büyüyen Berişler Sandalye siz değerli müşterilerine hizmet etmekten gurur duymaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2009
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Berişler Sandalye Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017