Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Best - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Best

Best Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Best adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Best Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Best

Sektörel Dergisi

GÜVENLİK SİSTEMLERİ VE IP TEKNOLOJİLER

Artan güvenlik yapılanması hızla gelişen teknolojiyle birlikte bugün bambaşka bir noktaya gelmiş durumda. Tüm dünyada analogtan dijitale hızlı bir geçiş söz konusu. Güvenlik kamera sistemleri de büyük bir hızla IP tabanlı sistemler üzerine gelişiyor. Geleneksel sistemlerin fonksiyonlarını artıran ve işletme maliyetlerini düşüren IP teknolojiler, birçok benzeri avantajı da beraberinde getiriyor.

Sürekli değişen dünyada ticari kuruluşlar, büyüyen ekonomilere karşı odaklanmak için etkili bir güvenlik ortaklığına ihtiyaç duyarlar. Bu fiziksel genişleme, insanların ve tesislerin iletişim ağlarını korumak için geliştirilmiş ve genişletilmiş güvenlik programlarına ihtiyaç duymalarına yol açar. Büyüyen işletmelerin küresel ölçekte güvenlik teknolojisinin dağıtımını yönetmek, yardımcı olmak için çözüm sağlayıcılara bakmak ve en etkili olabilmek için günümüz gelişmiş güvenlik sistemleri entegratörlerinin küresel bir bakış açısıyla çözümler sunması gerekmektedir.

Firmalar güvenlik programlarını başarıyla dünya çapında genişletmek için ihtiyaç duydukları araçları ile güvenlik sistemleri geliştirir. Günümüzde çözüm sağlayanlar, güvenlik programlarını dünya çapında başarılı bir şekilde genişletmeleri için gerekli olan yeteneklere sahip güvenlik uygulayıcılarını bünyelerinde barındırırlar. Bunların arasında sadece çeşitli iş alanlarında teknolojileri kurup bakım yapmak değil, bununla beraber müşterileriler için küresel güvenlik programı etkili bir şekilde yönetebilmek amacıyla uygun sistemler, altyapı, ve elemanlara yatırım yapma kabiliyeti vardır. Sahip olunan ekibin yerel ve bölgesel gereksinimleri, kanuna uygunluğunu da bilmesi esastır. Güvenlik sağlayanlar, geleneksel teknolojinin kullanımında en yüksek verimliliği ele alıp, bu sistemleri uygulamak için yeni yolları geliştirir ve IP-tabanlı güvenlik çözümleri gibi yeni çözümler tavsiye ederler.

IP tabanlı güvenlik teknolojileri her yerden gerçek zamanlı izleme dahil olmak üzere gelişmiş araçları ve yetenekleri sunar; birden fazla merkezi bina uzaktan video izleme, görüntü kalitesi iyi video izleme, gelişmiş video şifreleme, altyapı ve operasyonel maliyetlerini uzun vadede tasarrufu ve geleceğe yönelik sistemlere olanak sağlar. Bu bağlamda bu nesil yöntemler her türlü network ortamına adapte olup güvenliğin sağlanmasına yardımcı olurlar.

Gelecek sayıda görüşmek üzere..

  • Arşiv Sayısı : 48
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Best Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017