Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Best Emeklilik - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Best Emeklilik

Best Emeklilik Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Best Emeklilik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Best Emeklilik Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Best Emeklilik

Sektörel Dergisi

Merhaba

BEST Emeklilik Dergisi, güncel haberler, önemli kampanyalar, son kullanıcıya yönelik araştırmalar ve dopdolu yaşam sayfaları ile Şubat sayısında da sizler için sektöre ışık tutmaya devam ediyor.

1 Ocak 2017 tarihinde Otomatik Katılım Sistemi’nin devreye girmesi ile Bireysel Emeklilik Sistemi’nde pek çok yeni gelişme ve değişimler yaşandı. Sistemdeki mevcut yatırımcıların yanı sıra, otomatik BES sonrası sisteme dahil olan katılımcılarla birlikte, sektörde önemli bir pozitif ivme sağlandı. Bu gelişme ile, Otomatik Katılım Sistemi hakkında katılımcıların zihninde oluşan soru işaretleri de arttı.

Sistemin uygulamaya koyulduğu tarihten itibaren, her gün yeni bir soru işareti daha aydınlanıyor. BEST Emeklilik olarak, kanunda netleşen her ayrıntıyı sizlere ayrıntılı bir şekilde sunarak, bilinmeyenleri son kullanıcılar için açıklıyoruz.

BEST Emeklilik Şubat sayımızda da, Otomatik Katılım Sistemi hakkında netleşen son uygulamalar, kanunla belirlenmiş yeni kurallar, son kullanıcıların merak ettiği sorular ve bireysel emeklilik sektörüne dair her türlü güncel gelişmeye ışık tutuyoruz.

Şubat sayımızda sigorta ve emeklilik sektörünün tecrübeli isimleriyle yaptığımız röportajlar, otomatik katılım ile ilgili araştırma haberler, bilgilendirici sektör haberleri, kültür sanat etkinlikleri ve pek çok renkli yaşam haberine yer veriyoruz. BEST Emeklilik Dergisine bu ay misafir olan röportaj konuklarımız Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Özgür Obalı, SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Perşembe, Vakıf Portföy Genel Müdürü Numan Tanrıöver’in yanıtlarını keyifle okuyacağınızı umuyoruz.

Mutlu bir Şubat ayı geçirmeniz dileğiyle

Saygılarımızla

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Ocak-Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Best Emeklilik Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017