Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bestlife - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Bestlife

Bestlife Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bestlife adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bestlife Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Bestlife

Şehir Yaşam Dergisi

Best Life Dergisi, yaşam kültürünü en ince noktalarıyla okuyucularına buluşturmakta, zengin içerik ve görselleriyle alanındaki diğer yayınlardan ayrılmaktadır. Cemiyetten, Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan gelişmelere, aktüaliteden geziye, spordan finansa, gurmeden moda ve trendlere kadar pek çok alanda hayatın tüm renkleri Best Life Dergisinde yer almaktadır.

İki aylık periyotlarla yayınlanan Best Life dergisi cemiyet hayatı olmak üzere Türkiye’nin önde gelen iş insanlarına ve özellikle golf otelleri olmak üzere büyük otellere, Moda Deniz Kulübüne, Büyük Kulüb'e ve At ve Binicilik Kulüpleri'ne ücretsiz dağıtılarak 8500’den fazla kişiye servis edilmekte; online okuma, dijimecmua, iPhone ve iPad uygulamaları ile çok daha geniş bir kitleye ulaşmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 6
  • Son Sayı : Şubat 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Bestlife Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017