Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bestyle Magazine - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Bestyle Magazine

Bestyle Magazine Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bestyle Magazine adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bestyle Magazine Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Bestyle Magazine

Şehir Yaşam Dergisi

KAYBETTİK

Nisan şaşırttı beni, üzdü, yataklara düşürdü, doğru bildiğim herşeyi yeniden gözden geçirmemi gerektirdi. Hayal kırıklığına uğrattı. Güvendiğim herkes şaşırttı beni bu Nisan, yanılttı, ağlattı… Değişmez dediğim herşey değişti, değişmez dediğim herkes değişti… “Yok canım, bu kadarı da olmaz!” dediğim herşey oldu bu Nisan. İnandığım her doğru yanlış, bildiğim her beyaz siyah oldu.

Kalabalıklar yalnızlığım, sesler sessizliğim oldu…

Bu Nisan sevmedi beni. Kaybettirdi… Sınadı belki, denedi.

Bu Nisan kaybettim…

Bu Nisan kaybettik…

Fakat Mayıs; türlü heyecanları barındıran bir ay bizim için.

Dördüncüsüne hazırlandığımız BeStylish Get Away, 12-14 Mayıs’ta yine Alkoçlar Exclusive Alaçatı’da gerçekleşecek.Yeni bebeğimiz BeMan ikinci sayısında Can Bonomo’yu ağırlıyor olacak. Sonra senede iki defa çıkardığımız 6 ay raflarda kalan ve her evlilik planı yapan çifte rehber niteliğinde olan BeStyle Wedding Deniz Baysal ev sahipliğinde raflarda olacak. BeStyle Magazine kapak konuğu Büşra Develi, dudak ısırtan bir çekimle Mayıs sayımızda yerini alırken, dopdolu yeni sezon önerileri, 500tl altı en stil parçalar, Mezuniyete Bir Kala gecenin yıldızı olma sanatı ve daha fazlası BeStyle Magazine Mayıs sayısı sayfalarında. Moda çekimleri Yeni Sezonun bir özeti niteliğinde.

Sevgi ve Işıkla

Beliz Baran

  • Arşiv Sayısı : 43
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Bestyle Magazine Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017