Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
HSS Otomotiv / Blacktech - Otomobil Araba Kataloğu
Ana Sayfa > HSS Otomotiv / Blacktech

HSS Otomotiv / Blacktech Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj HSS Otomotiv / Blacktech adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

HSS Otomotiv / Blacktech Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

HSS Otomotiv / Blacktech

Otomobil Araba Kataloğu

HSS Otomotiv ve Lastik Sanayi A.Ş. otomotiv sektöründe merkez konumunda bulunan Bursa'da faaliyet göstermektedir. Tamamı yerli sermayeden oluşan şirketimiz, Bursa Serbest Bölgesi'nde modern teknoloji ile donatılmış 14.000 m2 kapalı alanda hava süspansiyon sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir.

HSS Otomotiv ve Lastik Sanayi A.Ş., üretim ve yönetimde uzman kişilerden oluşan bir ekip ile başarı yolunun sürekli gelişmekten ve uygulamakta olduğumuz kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmekten geçtiğinin bilinci ile çalışmaktadır. HSS Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi; ISO 9001 ve ISO/TS 16949:2002 gereklilikleri; müşteri istek ve beklentileri; sürekli iyileşme ve gelişmeye açıklık; firma yapısı ve hedefleri; verimlilik, rekabet edebilirlik ve pazar şartları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

HSS Otomotiv ve Lastik Sanayi A.Ş. olarak misyonumuz, bağlı bulunduğumuz sektörde, konusunda uzman, güvenilir ve yüksek kalitede ürünler üreten bir firma olmaktır. Temel hedefimiz; müşteri, çalışan, tedarikçi, toplum ve sermayedar ilişkilerinden doğan sinerjiyi ve pazardaki rekabeti avantaj olarak kullanıp, maliyet ve kalitemizi sürekli iyileştirerek, dünya pazarında kalitemiz ve markamızla söz sahibi olmaktır.

HSS Otomotiv ve Lastik Sanayi A.Ş. Türkiye'de Otomotiv, Otomotiv YanSanayi ve Tekstil gibi sanayi kollarında merkez konumunda bulunan BURSA ilinde kurulmuştur.

Şirketimizin sermayesi, 3.000.000 $ olup, tamamı (%100) yerli sermayedir. Fabrikamız , yaklaşık 150 çalışanı ile Hava Süspansiyon Sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir.

Şirketimizin temel misyon ve vizyonu, Türkiye'den dünyaya, kauçuk sektöründe otomotiv yan sanayi grubu olarak imalat faaliyetlerinde bulunmaktır. Bu faaliyetler kapsamının ilk ayağı olan Hava Süspansiyon Sistemleri üretimi, tüm hızı ile devam etmekte ve gelecek için diğer faaliyet konularımıza da destek olmaktadır.

HSS Otomotiv, Hava süspansiyon sistemlerini “Blacktech” markasıyla pazara sunmuştur. Şirketin ana amacı blacktech markasının Türk ve dünya insanları için kauçuk sektöründe; güvenilir, kaliteli, düşük maliyetli, çevreye dost ürünler olarak algılanmasını sağlamaktır.

HSS Otomotiv üretiminin %80 inini ihraç edip geri kalan %20'sini Türkiye'de pazarlamaktadır. İhraç edilen ülkeler; başta Avrupa olmak üzere, Afrika, Asya Orta Doğu, Rusya, Güney Amerika ve Avustralya'dır. Pazarlama ağında yurtiçinde 5 ana bayi, yurtdışında ise 80 bayi ve distribütor ile pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Vizyonumuz
HSS Otomotiv ve Lastik Sanayi A.Ş. olarak biz, bağlı bulunduğumuz sektörde , konusunda uzman, güvenilir ve yüksek kalitede ürünler üreten bir firma olarak algılanmak istiyoruz. Temel hedefimiz ; müşteri, çalışan, tedarikçi, toplum ve sermayedar ilişkilerinden doğan sinerjiyi ve pazardaki rekabeti avantaj olarak kullanıp , maliyet ve kalitemizi sürekli iyileştirerek , dünya pazarında kalitemiz ve markamızla söz sahibi olmaktır.

Misyonumuz
Temel hedefimiz; müşteri, çalışan, tedarikçi, toplum ve sermayedar ilişkilerinden doğan sinerjiyi ve pazardaki rekabeti avantaj olarak kullanıp, maliyet ve kalitemizi sürekli iyileştirerek, dünya pazarındaki kalitemiz ve markamızla söz sahibi olmaktır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

HSS Otomotiv / Blacktech Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017