Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bloglife TR - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Bloglife TR

Bloglife TR Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bloglife TR adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bloglife TR Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Bloglife TR

İş Dünyası Dergisi

BloglifeTR dergisi, bloggerların katılımıyla oluşturulan, dijital çağdaki blogger ve yaşam kültürünü her açıdan araştıran, her sayısında konu aldığı başlıklar hakkında sektör duayenleriyle de röportajlar yapan, tüm bakış açılarına önem veren bir e-dergidir.

İçerisinde sosyal medya, bloglar, gündem, teknoloji, girişimcilik, psikoloji, edebiyat, sanat, gezi, felsefe, eğlence, mizah, müzik, sinema, spor, moda, yaşam, etkinlikler ve yemek gibi birçok konuyu renkli ve dijital çağ kültürüyle birleştirir.

Özgün, özgürlükçü ve girişimciliğe her açıdan destek verme amacı taşıyıp, bilişim okuryazarlığının farklı bir konseptle sunulduğu bir blog ve yaşam dergisidir BloglifeTr.

Dergimizin hedeflerinden en öne çıkanı, uluslararası anlamda bloggerları ve blog kültürünü desteklemek, bir blogger birliği oluşturmaktır…

  • Arşiv Sayısı : 12
  • Son Sayı : Ekim 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Bloglife TR Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017